jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۲۴۲۵۲۴   ۲۶ آذر ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

اکبر ایمانی از جمله معدود بازیکنان بومی و آذری تیم فوتبال تراکتور در این فصل است که همراه با سرخپوشان وارد لیگ شده و امیدوار است تیمش از شرایط بحرانی که گرفتارش بود، خارج شود.

آنها در آخرین دیدار خود مقابل فولاد خوزستان به برتری یک بر صفر رسیدند و همین پیروزی می‌تواند کمک شایانی به ایجاد تغییر در شرایط باشگاه کند. ایمانی در این مورد گفت: با ارائه یک بازی خوب و هماهنگ توانستیم فولاد را از پیش رو برداریم. شرایط فولاد واقعا خوب است. آنها از بازیکنان قدرتمندی بهره می‌برند و می‌دانید که در هفته‌های اخیر، نتایج شان خیلی خوب بوده تا حدی که توانستند جزو تیم‌های بالای جدول باشند و به نظر من، در حد مدعیان هستند اما با اتحادی که داخل تیم مان بود، توانستیم برنده از زمین خارج شویم.
او اضافه کرد: هواداران تراکتور حق دارند از شرایطی که به وجود آمده، ناراحت باشند اما همه ما می‌دانیم تراکتور به خاطر هوادارانش، تراکتور شده و نباید اجازه بدهیم این همدلی و اتحادی که بین تیم و بازیکنان و هواداران رقم خورده، به خاطر چند نتیجه خراب شود. همه ما باید دست به دست هم بدهیم و به تراکتور کمک کنیم. من اصلا دوست ندارم در مورد اتفاقات گذشته کوچک‌ترین حرفی بزنم چون هر چه بود، تمام شده اما از این به بعد باید در کنار هم بمانیم و به تیم مان کمک کنیم. من شک ندارم با این همه بازیکن خوب و حرفه‌ای که داریم، تیم مان دوباره مدعی قهرمانی می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سنجرخان سردار ایرانی

سنجرخان سردار ایرانی

سنجرخان شهید اهل سنت از روستای زیبای نران در قلب کردستان؛ شهیدی که در ظهر عاشورای یکصد سال قبل با دسیسه حکام مستبد وابسته به بیگانه بعد از چند سال مبارزه و ایستادگی در مقابل نفوذ بیگانگان روس و انگلیس و رد القاب و عناوین اهدایی عثمانی و مخالفت با ظلم و ستم خوانین محلی به شهادت رسید.

گام‌های موثر برای جدی‌تر شدن نگاه به شرق

گام‌های موثر برای جدی‌تر شدن نگاه به شرق

تحرکات دیپلماتیک منطقه‌ای با هر یک از کشورهایی که در مناطق آسیایی، آفریقایی و آمریکایی وجود دارد کاری پسندیده، مفید و منتهی به اثر خوب و نتایج درخشان برای کشورمان محسوب می‌شود. یکی از مهمترین همکاری‌ های اقتصادی با مجموعه کشورهایی است که در منطقه شرق آسیا قرار دارند و به سازمان همکاری اقتصادی شانگهای معروف هستند.

آژانس باید به رویکرد فنی و غیرسیاسی بازگردد

آژانس باید به رویکرد فنی و غیرسیاسی بازگردد

 بر اساس تجربیات سالیان گذشته چند نکته درباره آژانس بین‌ المللی انرژی اتمی وجود دارد. نکته اول این است که آژانس یک محیط سیاسی است، به این معنا که اعضای شورای‌ حکام همیشه اکثریت غربی داشته و آژانس از این نظر یک ابزار سیاسی در دست کشورهای غربی بوده که هرگاه خواسته‌اند، فشار خود را نسبت به کشورهای دیگر افزایش یا کاهش داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها