jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۴۲۴۷۶ ۲۵ آذر ۱۳۹۸  |  ۱۸:۵۸

رده بندی تیم‌های باشگاهی فوتبال جهان اعلام شد؛

استقلال در صدر برترین تیم‌های ایرانی

تیم فوتبال استقلال تهران در جدیدترین رده بندی تیم‌های باشگاهی جهان، همچنان رتبه اول ایران را در اختیار دارد.

استقلال در صدر برترین تیم‌های ایرانی

به گزارش جام جم آنلاین از باشگاه خبرنگاران جوان، در جدید‌ترین رده‌بندی تیم‌های باشگاهی فوتبال جهان که امروز (دوشنبه ۲۵ آذر) از سوی سایت «کلاب‌ورلد‌رنکنیگ» اعلام شده است، تیم فوتبال استقلال تهران با کسب ۳۵۹۸ امتیاز و با ۲۶ پله صعود در رتبه ۱۸۳ جهان و نخست ایران قرار گرفت.

پس از استقلال تهران، ذوب آهن اصفهان با ۳۴۹۳ امتیاز و با ۱۹ پله صعود در رده ۲۰۲ جهان و دوم ایران، و پرسپولیس با کسب ۳۳۲۶ امتیاز و ۲۳ پله صعود در رده ۲۲۱ جهان و سوم ایران قرار گرفته اند.

تیم‌های سپاهان، شهر خودرو، صنعت نفت و تراکتور در رده‌های چهارم تا هفتم قرار دارند.

براساس این رده بندی، جایگاه ۷ تیم اول جهان نسبت به قبل تغییری نداشته است.

تیم بارسلونا با ۱۶۱۱۵ امتیاز همانند رده بندی قبل، در صدر جدول قرار دارد. پس از آبی و اناری پوشان، لیورپول ۱۴۴۳۴ امتیازی در رتبه دوم جای گرفته و والنسیا با ۱۲۸۹۱ امتیاز در رتبه سوم جهان ایستاده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر