jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۲۴۲۴۷۱ ۲۵ آذر ۱۳۹۸  |  ۱۸:۰۰

رئیس پلیس راهور تهران گفت: طرح زوج و فرد از درب منازل از فردا اجرا نمی‌شود اما ورود کامیون‌ها به پایتخت همچنان ممنوع است.

طرح زوج و فرد از درب منازل سه شنبه اجرا نمی‌شود

به گزارش جام جم آنلاین، سردار محمدرضا مهماندار در گفتگو با مهر اظهار کرد: فردا (سه‌شنبه) طرح زوج و فرد از درب منازل در تهران اجرایی نمی‌شود و این طرح تنها تا امروز یعنی دوشنبه (۲۵ آذر) اجرایی شد.

وی افزود: از صبح فردا طرح کاهش آلودگی هوا و زوج و فرد مانند همه روزه در پایتخت برگزار می‌شود و افرادی که مجوز ورود به طرح دارند، می‌توانند در منطقه طرح وارد شوند.

رئیس پلیس راهور پایتخت تصریح کرد: همچنین ممنوعیت ورود کامیون‌ها به پایتخت امشب هم برقرار است و کامیون‌ها امشب هم نمی‌توانند وارد شهر تهران شوند و اگر مأموران پلیس راهور موردی را ببینند، فوراً طبق مقررات با آنها برخورد می‌کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مدیریت بی‌هوا

مدیریت بی‌هوا

روز‌های تقویم یکی‌یکی سیاه می‌شود، درست مانند آسمان این روزهای کلانشهرهای کشور‌ که غرق دود است اما آلودگی هوا داستان تازه‌ای نیست و این مشکل چند دهه است که برای شهروندان شاخ‌و‌شانه می‌کشد.

پیام امید برای پرستاران

پیام امید برای پرستاران

دیروز در روز پرستار، افراد زیادی به ما تبریک گفتند، اما یک تبریک بیشتر از همه باعث خوشحالی جامعه پرستاری شد؛ پیام تبریک رهبر معظم انقلاب که به جامعه پرستاری امیدی دوباره داد.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر