jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۴۲۴۵۳ ۲۵ آذر ۱۳۹۸  |  ۱۶:۱۷

پیشکسوت فوتبال کشورمان تأکید کرد برای موفقیت تیم فوتبال امید ایران در بازی‌های انتخابی المپیک ۲۰۲۰ باید همه دست به دست هم بدهند.

برای موفقیت تیم امید همه باید کمک کنند به ویژه باشگاه‌ها

به گزارش جام جم آنلاین ، علی پروین در حاشیه تمرین امروز (دوشنبه) تیم فوتبال امید کشورمان اظهار داشت: ما الان به بچه‌ها هم گفتیم برای موفقیت باید دست به دست هم بدهیم. ما که نقشی نداریم، ولی کمک می‌کنیم. باید دست به دست هم بدهیم تا بعد از 40 سال این تیم به المپیک برود. همه باید کمک کنند مخصوصاً باشگاه‌ها. فکر می‌کنم اگر همه کمک و همراهی کنند این تیم می‌تواند به المپیک برود. این تیم چیزی کم ندارد.

سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان در ادامه افزود: باید خیلی مراقبت کنند، یکی از چیزهایی هم که باید مراقبت کنند همین موبایل‌هاست! من فقط از این می‌ترسم! سازمان لیگ و فدراسیون اگر شده لیگ را تعطیل کنند باید بازیکنان را به تیم امید بدهند، چون این تیم خوب است و می‌تواند به المپیک برود.

وی در مورد سرمربیگری حمید استیلی در تیم امید تصریح کرد: الان جای فرهاد مجیدی خالی بود، چون او هم خیلی برای این تیم زحمت کشیده است. خیلی دلم می‌خواست او هم کنار استیلی باشد، اما بالاخره اختلاف‌نظرهایی وجود داشت. حمید هم چندین سال است مربیگری می‌کند و به نظرم کسانی که فوتبالیست بودند، راحت‌تر می‌توانند تیم را هدایت کنند. استیلی کمک‌های خوبی مثل شاهرودی و امامی‌فر را هم دارد.

پروین در واکنش به سؤالی مبنی بر اینکه چطور باید فضای مجاری و موبایل بازیکنان توسط کادر فنی تیم امید کنترل شود، گفت: دیگر سراغ این سؤال‌ها نروید!

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر