jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۴۲۳۴۱   ۲۵ آذر ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

وزیر کشور دولت اصلاحات تنها راه موفقیت این جریان سیاسی در انتخابات مجلس یازدهم را حرکت جبهه‌ای عنوان کرد و گفت: با اتخاذ این رویکرد توانستیم در انتخابات ۹۲ تا ۹۶، نتیجه لازم را به دست آوریم.

عبدالواحد موسوی لاری در نشست فصلی استان‌های حزب وحدت و همکاری‌ملی اظهار کرد: دو جریان اصلاح‌طلبی و اصولگرایی که هر دو در درون نظام هستند، حضوری فعال دارند که پس از بررسی صلاحیت‌ها لیست نامزدهای اصلاح‌طلبان در مراکز استان‌ها مشخص می‌شود.
موسوی لاری با اشاره به شاخص‌های مثبت عملکرد اصلاح‌طلبان در دولت اصلاحات اظهار داشت: راهبرد اصلاح‌طلبان در انتخابات آینده مجلس شرکت در انتخابات و معرفی نامزدهای توانمند و کارآمد در حوزه‌های انتخاباتی است که نامزد واجد شرایط وجود داشته باشد.
این عضو مجمع روحانیون مبارز درباره نحوه تعیین نامزدهای تهران اظهار کرد: هنوز جبهه اصلاح‌طلبان به یک جمع بندی خاص اجرایی نرسیده است، طرح‌هایی پیشنهاد شده که در حال بررسی است ولی می توان گفت نامزدهای تهران براساس شاخص‌هایی چون تجربه نمایندگی، مدیریت اجرایی، تخصص، سابقه و تدین و از این قبیل موارد تعیین می‌شوند. / ایرنا

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
کار خوب تلویزیون

کار خوب تلویزیون

این‌که تلویزیون بخش‌هایی از دیدار اهالی فرهنگ و هنر با رهبری را منتشر کرده خیلی خوب است چون معلوم می‌کند برخلاف ادعای برخی مدیران، رهبری مخالف تصمیماتی است که به ضرر اهالی فرهنگ است.

پیام اقتدار

پیام اقتدار

رزمایش‌های اخیر ابعاد گوناگون و پیام‌های مختلف و متفاوتی دارند. مجموعه‌ای از دوستان و همراهان ایران در غرب و شرق آسیا و نقاط مختلف دنیا هستند که به انقلاب امید بستند و همواره امیدوارانه توان و افزایش قدرت و اقتدار ایران را رصد می‌کنند و جمهوری اسلامی را پشتیبان معنوی خود می‌دانند.

قدرت ایران محدود به مرزها نیست

قدرت ایران محدود به مرزها نیست

رزمایش اقتدار ۹۹ نیروی زمینی ارتش، دیروز و امروز در سواحل مكران در منطقه عمومی جاسك و با شركت تیپ ۵۵ هوابرد شیراز، تیپ ۶۵ نیرو مخصوص، تیپ ۲۲۳ نیرو مخصوص واكنش سریع و با پشتیبانی نیروی هوایی و هوانیروز ارتش در حال برگزاری است.

گفتگو

بیشتر
کودکانی با ایمنی ضعیف

از ابتدای تولد کودکان مبتلا به نقص سیستم ایمنی باید تمهیداتی اندیشیده شود تا از عفونت‌ها دور بمانند

کودکانی با ایمنی ضعیف

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر