jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۴۲۳۴۱ ۲۵ آذر ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

وزیر کشور دولت اصلاحات تنها راه موفقیت این جریان سیاسی در انتخابات مجلس یازدهم را حرکت جبهه‌ای عنوان کرد و گفت: با اتخاذ این رویکرد توانستیم در انتخابات ۹۲ تا ۹۶، نتیجه لازم را به دست آوریم.

عبدالواحد موسوی لاری در نشست فصلی استان‌های حزب وحدت و همکاری‌ملی اظهار کرد: دو جریان اصلاح‌طلبی و اصولگرایی که هر دو در درون نظام هستند، حضوری فعال دارند که پس از بررسی صلاحیت‌ها لیست نامزدهای اصلاح‌طلبان در مراکز استان‌ها مشخص می‌شود.
موسوی لاری با اشاره به شاخص‌های مثبت عملکرد اصلاح‌طلبان در دولت اصلاحات اظهار داشت: راهبرد اصلاح‌طلبان در انتخابات آینده مجلس شرکت در انتخابات و معرفی نامزدهای توانمند و کارآمد در حوزه‌های انتخاباتی است که نامزد واجد شرایط وجود داشته باشد.
این عضو مجمع روحانیون مبارز درباره نحوه تعیین نامزدهای تهران اظهار کرد: هنوز جبهه اصلاح‌طلبان به یک جمع بندی خاص اجرایی نرسیده است، طرح‌هایی پیشنهاد شده که در حال بررسی است ولی می توان گفت نامزدهای تهران براساس شاخص‌هایی چون تجربه نمایندگی، مدیریت اجرایی، تخصص، سابقه و تدین و از این قبیل موارد تعیین می‌شوند. / ایرنا

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

دین اسلام، حقوقی را برای انسان قرار داده است که در این خصوص تفاوتی میان زن و مرد به عنوان دو فرد وجود ندارد و حقوق مشترک زنان و مردان در جامعه اسلامی تلقی می‌شود.

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

این روزها هجمه‌های همه جانبه‌ای از سوی آمریکا، برخی کشورهای اروپایی و رژیم صهیونیستی به محور مقاومت و حزب ا... لبنان وارد می‌شود.

تعامل کارساز قوا

تعامل کارساز قوا

قوه مجریه، قضاییه و مقننه، سه بازوی کارآمدی نظام در پاسخگویی به مطالبات حقیقی مردم و اجرای سیاست‌های ابلاغی از سوی رهبر انقلاب‌ هستند و همگرایی سه‌ قوه در اجرای این سیاست‌ها الزامی است.

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

اتفاقی تلخ که برای مرحوم خانم آسیه پناهی افتاد بار دیگر ذهن‌ها را متوجه این موضوع کرد که باید برای محرومان و مستضعفان جامعه که قدرت خرید مسکن ندارند و به کپرنشینی و حاشیه‌نشینی روی آورده‌اند، فکری اساسی کرد.

گفتگو

بیشتر
بازیگری نمی‌ایستد

گفت‌گو با پرستو گلستانی به مناسبت تولدش و همه خاطراتی که این سال‌ها برای ما ساخته است

بازیگری نمی‌ایستد

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر