مطابق آرای جدید کمیته وضعیت فدراسیون فوتبال، باشگاه‌های پارس جنوبی جم، فولاد خوزستان و نساجی مازندران محکوم شدند.
کد خبر: ۱۲۴۲۳۳۴
شکایت معمارزاده از پرسپولیس رد شد/ محکومیت پارس جنوبی، فولاد و نساجی

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، آرای صادره کمیته وضعیت فدراسیون به شرح زیر است:

* در پی شکایت هیئت فوتبال استان تهران از محمدحسین اکبرمنادی، بازیکن سابق تیم پیکان کمیته وضعیت پس از بررسی پرونده اعلام کرد این بازیکن طبق بند یک بخشنامه مارالذکر، محکوم به پرداخت مبلغ 85 میلیون ریال بابت اصل خواسته در حق خواهان، به انضمام پرداخت یک میلیون و 853 هزار ریال بابت هزینه دادرسی شد. رأی صادره قطعی است.

* با توجه به شکایت احمد نورنعیمی از باشگاه نساجی مازندران، این باشگاه به پرداخت مبلغ 220 میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ چهار میلیون و 790 هزار ریال بابت هزینه دادرسی محکوم شد.

* براساس رأی صادر شده در پرونده شکایت رضا امیری از باشگاه سپیدرود رشت، این باشگاه به پرداخت مبلغ 200 میلیون ریال بابت اصل خواسته و پرداخت مبلغ چهار میلیون ریال بابت هزینه دادرسی محکوم شد.

* براساس شکایت رضا دهقان از باشگاه فولاد خوزستان، این باشگاه به پرداخت مبلغ 245 میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ پنج میلیون و 341 هزار ریال بابت هزینه دادرسی محکوم می‌شود.

* با توجه به شکایت باشگاه فولاد مبارکه سپاهان اصفهان از باشگاه پارس جنوبی، این باشگاه و ابراهیم صالحی هر دو محکوم به پرداخت مبلغ دو میلیارد ریال بابت اصل خواسته، و پرداخت مبلغ 40 میلیون ریال بابت هزینه دادرسی محکوم شدند. همچنین مطالبات راجع به خسارات تأخیر در این پرونده، قابلیت رسیدگی در این کمیته را ندارد.

* در پی شکایت میثاق معمارزاده از باشگاه پرسپولیس، کمیته وضعیت دعوای خواهان را نظر به اعتبار امر مختومه، مردود اعلام کرد.

آرای صادره ظرف مدت هفت روز از تاریخ ابلاغ، در کمیته استیناف فدراسیون فوتبال قابل تجدیدنظرخواهی خواهد بود.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها