jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۲۴۲۲۸۷   ۲۴ آذر ۱۳۹۸  |  ۱۶:۵۱

سرپرست ستاد مرکزی معاینه فنی خودرو‌های تهران گفت: زمان پایان مهلت برگه سلامت خودروی مالکانی که معاینه فنی دریافت کرده اند از طریق پیامک به آنها اعلام می‌شود.

ارسال پیامک پایان معاینه فنی به پایتخت نشینان

به گزارش جام جم آنلاین از ایرنا، حسین مقدم در خصوص ارسال پیامک اتمام معاینه فنی به شهروندان تهرانی توضیح داد: چون این اعلام به صورت سیستمی انجام می‌شود حتما دارای درصدی خطا است بنابراین خود شهروندان باید نسبت به کنترل مستمر تاریخ انقضا گواهی معاینه فنی اقدام کنند چراکه طبق قانون تردد خودرو بدون معاینه فنی ممنوع است.

وی یادآور شد: جهت اطمینان از ارسال پیامک، شهروندان می‌توانند شماره تلفن همراه و تاریخ انقضاء معاینه فنی خود را در سایت مرکز ثبت نام کنند تا بتوانیم ۱۰ روز قبل از تاریخ انقضاء معاینه فنی برای آن‌ها پیامک بفرستیم.

سرپرست ستاد مرکزی معاینه فنی خودرو‌های تهران در خصوص حذف برچسب معاینه فنی خودرو‌ها نیز گفت: بیش از شش ماه برچسب معاینه فنی بر روی خودرو‌ها در سراسر کشور حذف شده و در شهر تهران معاینه فنی خودرو‌ها از روی پلاک به صورت مکانیزه توسط دوربین‌های سطح شهر کنترل می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مدیریت بی‌هوا

مدیریت بی‌هوا

روز‌های تقویم یکی‌یکی سیاه می‌شود، درست مانند آسمان این روزهای کلانشهرهای کشور‌ که غرق دود است اما آلودگی هوا داستان تازه‌ای نیست و این مشکل چند دهه است که برای شهروندان شاخ‌و‌شانه می‌کشد.

پیام امید برای پرستاران

پیام امید برای پرستاران

دیروز در روز پرستار، افراد زیادی به ما تبریک گفتند، اما یک تبریک بیشتر از همه باعث خوشحالی جامعه پرستاری شد؛ پیام تبریک رهبر معظم انقلاب که به جامعه پرستاری امیدی دوباره داد.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر