jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۲۴۲۲۸۷ ۲۴ آذر ۱۳۹۸  |  ۱۶:۵۱

سرپرست ستاد مرکزی معاینه فنی خودرو‌های تهران گفت: زمان پایان مهلت برگه سلامت خودروی مالکانی که معاینه فنی دریافت کرده اند از طریق پیامک به آنها اعلام می‌شود.

ارسال پیامک پایان معاینه فنی به پایتخت نشینان

به گزارش جام جم آنلاین از ایرنا، حسین مقدم در خصوص ارسال پیامک اتمام معاینه فنی به شهروندان تهرانی توضیح داد: چون این اعلام به صورت سیستمی انجام می‌شود حتما دارای درصدی خطا است بنابراین خود شهروندان باید نسبت به کنترل مستمر تاریخ انقضا گواهی معاینه فنی اقدام کنند چراکه طبق قانون تردد خودرو بدون معاینه فنی ممنوع است.

وی یادآور شد: جهت اطمینان از ارسال پیامک، شهروندان می‌توانند شماره تلفن همراه و تاریخ انقضاء معاینه فنی خود را در سایت مرکز ثبت نام کنند تا بتوانیم ۱۰ روز قبل از تاریخ انقضاء معاینه فنی برای آن‌ها پیامک بفرستیم.

سرپرست ستاد مرکزی معاینه فنی خودرو‌های تهران در خصوص حذف برچسب معاینه فنی خودرو‌ها نیز گفت: بیش از شش ماه برچسب معاینه فنی بر روی خودرو‌ها در سراسر کشور حذف شده و در شهر تهران معاینه فنی خودرو‌ها از روی پلاک به صورت مکانیزه توسط دوربین‌های سطح شهر کنترل می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

دین اسلام، حقوقی را برای انسان قرار داده است که در این خصوص تفاوتی میان زن و مرد به عنوان دو فرد وجود ندارد و حقوق مشترک زنان و مردان در جامعه اسلامی تلقی می‌شود.

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

اتفاقی تلخ که برای مرحوم خانم آسیه پناهی افتاد بار دیگر ذهن‌ها را متوجه این موضوع کرد که باید برای محرومان و مستضعفان جامعه که قدرت خرید مسکن ندارند و به کپرنشینی و حاشیه‌نشینی روی آورده‌اند، فکری اساسی کرد.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر