jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۴۲۲۶۲ ۲۵ آذر ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

زیرساخت‌ها که فراهم باشد؛ زیرساخت‌های ارتباطی و مواصلاتی، آرزوها هم زودتر به اجابت می‌رسد، مثل همین حالا که آرزوی شیعیان کشور آذربایجان، که 85 درصد جمعیت این جمهوری را تشکیل می‌دهند، برای رسیدن به مشهد و زیارت امام هشتم قرار است با سرعت برق و باد برآورده شود؛ با پرواز مستقیم مشهد - باکو.

این پرواز از همین امروز، 25 آذر این دو شهر شیعی‌نشین را از طریق آسمان به یکدیگر مرتبط می‌کند. خبری که ما آن را از قول مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خراسان رضوی برایتان نقل می‌کنیم. ابوالفضل مکرمی‌فر می‌گوید، این پرواز قرار است زائران و گردشگران جمهوری آذربایجان را به مشهد برساند و روابط بین دو کشور را مستحکم‌تر کند.
این پروازهای مستقیم با هفته‌ای دو پرواز در روزهای دوشنبه و پنجشنبه شروع می‌شود و طبق گفته مکرمی‌فر در آینده‌ای نزدیک به پروازهای روزانه تبدیل خواهد شد. |جام‌جم‌دیلی

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پرچم افراشته بر جنازه‌ها

پرچم افراشته بر جنازه‌ها

آسمان، خاکستری است. زمین، یک دشت وسیع است پر از خانه‌های مخروبه و خرابه‌های سیمان و بتون و آجری که روزی دیوارهای خانه‌هایی بودند.

مراکز درمانی در ICU

مراکز درمانی در ICU

در سراسر دنیا استانداردهای ایمنی مشخصی برای مراکز تجمعی گوناگون تعریف شده و در کشور ما نیز قانون معینی درباره لزوم رعایت استانداردهای ایمنی در تمام ساختمان‌هایی که بیش از 25 نفر از آن بهره‌برداری می‌کنند تصویب شده‌است که براساس این قانون همه این ساختمان‌ها ملزم به رعایت استانداردهای بین‌المللی ICS هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر