jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۴۲۰۷۴ ۲۳ آذر ۱۳۹۸  |  ۱۸:۳۵

سیل و بارش باران ضمن خسارت وارد کردن به بخش هایی از فرانسه، موجب قطع برق 60هزار منزل مسکونی در این کشور شد.

باران و سیل، برق 60 هزار منزل در فرانسه را قطع کرد +عکس

به گزارش جام جم آنلاین از فارس، وزش بادهای سنگین و سیل باعث قطع برق در 60 هزار منزل مسکونی در فرانسه شده و 14 بخش در جنوب غربی فرانسه، منطقه آلپ و جزیره کورسکا در وضعیت هشدار قرار گرفته‌اند.

وزش توفان در جمعه موجب برخورد خودروی یک مرد 70 ساله ساکن «باسک» با درخت و کشته شدن وی شد. پنج نفر دیگر نیز در حادثه‌ای مشابه مجروح شدند.

جاری شدن سیلاب و رانش زمین دسترسی به ایستگاه‌های اسکی در مناطق «گورت» را قطع کرد، در حالی که توزیع آب آشامیدنی در منطقه «لارنس» و «آرتوست» در جنوب غربی فرانسه نیز قطع شد. 600 نفر از ساکنان منطقه نیز جمعه در اقدامی پیگشیرانه منطقه را ترک کردند.

شرکت توزیع کننده برق فرانسه اعلام کرد که 50 هزار منزل مسکونی در جنوب غربی فرانسه و 10 هزار منزل در شمال به ویژه منطقه «نرماندی» امروز را بدون برق سپری کردند.

چندی قبل نیز وقوع سیل و توفان در جنوب شرقی فرانسه موجب کشته شدن حداقل چهار نفر و تخریب گسترده این مناطق شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

داستان دستبند و داس

داستان دستبند و داس

راضیه غفاری در رابطه با قتل رومینا اشرفی یادداشتی در اختیار جام جم قرار داده که در ادامه می خوانید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر