jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۲۴۱۹۰۰   ۲۱ آذر ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

فیلم‌های مستند بلند راه‌یافته به دوازدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های ورزشی ایران معرفی شدند.

به گزارش هنرآنلاین، 15 اثر مستند بلند به بخش مسابقه دوازدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های ورزشی ایران راه یافتند.
بر این اساس، آن 10 ثانیه به کارگردانی عادل انیسی و تهیه‌کنندگی مهدی مطهر، شهسوار به کارگردانی علی شاه‌محمدی و تهیه‌کنندگی هارون یشایایی، ملوانان تنها به دریا نمی‌روند به کارگردانی و تهیه‌کنندگی ا...کرم رضایی‌زاده، پیاده در زمان به کارگردانی اعظم نجفیان و علی‌محمد قاسمی و تهیه‌کنندگی علی‌محمد قاسمی، سریک به کارگردانی و تهیه‌کنندگی بهاره افشاری، آبشار به کارگردانی و تهیه‌کنندگی علی شهابی‌نژاد، یاماچکی مینی گاما به کارگردانی مسعود نوری و تهیه‌کنندگی مسعود نوری و امیر فضل‌اللهی، ایران به توان دو به کارگردانی سیده فرزانه امینی و تهیه‌کنندگی محمدصادق رنجکشان، من اهل افغانستان هستم به کارگردانی محمود تاجیک هیرمند و تهیه‌کنندگی مریم حسینی، آبی به رنگ آسمان به کارگردانی امیر رفیعی و تهیه‌کنندگی امیر رفیعی و علی فتح‌ا...‌زاده، چشمه اژدها به کارگردانی جاروسلاو وسزدیبیل از کشور لهستان،گاو پالونتوو به کارگردانی لویجی بارلتا از کشور ایتالیا، فِرِدی به کارگردانی ژرمن برتاسیو از کشور آرژانتین، ریجرت به کارگردانی ولادیمیر ایسنر و ووی به کارگردانی ماکسیم آرباگیو از کشور روسیه آثار راه‌یافته به این بخش هستند.
مجموعا 116 اثر از ایران و 21 کشور به بخش مسابقه دوازدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های ورزشی ایران راه یافتند که آثار دیگر بخش‌ها و همچنین اسامی هیات داوران جشنواره به‌زودی اطلاع‌رسانی خواهد شد.
اسامی کشورهایی که آثارشان به بخش مسابقه راه‌یافته است عبارتند از اروگوئه، اسپانیا، استرالیا، آمریکا، انگلیس، ایتالیا، آرژانتین، آفریقای جنوبی، آلمان، برزیل، بلغارستان، پاکستان، تایلند، ترکیه، روسیه، سوئد، فرانسه، لهستان، نیوزیلند، هلند و هند که در بخش‌های مختلف جشنواره به رقابت می‌پردازند.
جشنواره فیلم‌های ورزشی ایران، نماینده انحصاری فدراسیون جهانی فیلم و تلویزیون ورزشی (FICTS) است. مقر FICTS در میلان ایتالیا است که بیش از 120 کشور عضو این فدراسیون هستند. این جشنواره به‌عنوان یکی از ۱۶ پایگاه جهانی و میزبان ۲۸ کشور آسیایی و منطقه برای ورود به جشنواره جهانی میلان مورد توجه فیلمسازان و سینماگران این کشورهاست و با توجه به جایگاه بین‌المللی این جشنواره و استقبال از آن، آثاری از کشورهای اروپایی و دیگر کشورها نیز مهمان این رویداد هستند. در این دوره آثاری از 54 کشور برای حضور در جشنواره ثبت نام کرده‌اند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نشانه‌گذاری‌ های غدیر

نشانه‌گذاری‌ های غدیر

واقعه غدیرخم را نمی‌توان صرفا یک اتفاق در بستر زمان دانست که اگر چنین باشد، ما که سال‌ها و قرن‌ها پس از این واقعه زندگی می‌کنیم، ناگزیریم آن را در بستر تاریخ بنگریم و چگونگی این رویداد را در زمان، مکان و شرایط تاریخی مورد نقل یا حداکثر نقل و بررسی قرار دهیم، اما به درستی باید به غدیر نگریست و درباره آن سخن گفت.

بازخوانی شکست خط نفاق

بازخوانی شکست خط نفاق

سازمان مجاهدین خلق روز چهارشنبه 25 بهمن‌ماه سال 1357 هجری شمسی (سه روز پس از پیروزی انقلاب اسلامی) اقدام به برگزاری راهپیمایی مسلحانه و اجرای نمایش قدرت از حد فاصل دانشگاه تهران تا خیابان تخت‌ جمشید (طالقانی) کرد.

عید مظلوم غدیر در حجاز

عید مظلوم غدیر در حجاز

10سال پیش توفیق داشتم بروم حج تمتع. روزهایی تکرارنشدنی در زندگی‌ام. بین همان روزها هم روزهایی بود که در عمق جان‌ودلم ثبت شد. این روزها و ماجراها به این دلیل خاطره شد که با مظلومیت وجود نازنین مولای ما امیرالمؤمنین بی‌نسبت نبود.

گفتگو

بیشتر
كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

بررسی‌ها نشان می‌دهد سویه دلتای ویروس كرونا نسبت به انواع قبلی مسری‌تر بوده و كودكان بیشتری را به‌صورت علامت‌دار مبتلا می‌كند

كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر