jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۴۱۸۹۱ ۲۱ آذر ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

دهمین سالگرد ثبت جهانی هزاره سرایش شاهنامه فردوسی و ثبت جهانی هنر نقالی در یونسکو، فرهنگسرای ابن سینا با همکاری موسسه فرهنگی هنری فردوسی طوسی، جشنواره «نقالی و روایتگری فرزندان ایران زمین» را برای گروه سنی کودک و نوجوان برگزار می‌کند.

روابط عمومی بنیاد فردوسی درباره این جشنواره خبر داده که بخش اصلی این جشنواره شامل روایتگری، نقالی و قصه گویی است و شرکت در آن برای هنرمندان کودک و نوجوان در رده‌های سنی ۵ تا ۱۸ سال بلامانع است.
شرکت کنندگان این جشنواره، ویدئویی حداکثر به مدت ۵ دقیقه از اجرای قصه‌گوی یا نقالی و روایتگری خود، تهیه کرده و به پست الکترونیکی f_ebnesina@yahoo.com ارسال کنند.
مهلت ارسال اثر به این جشنوار تا 5 دی ماه خواهد بود و 15 دی برگزیدگان مرحله اول معرفی خواهند شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شما باید پاسخ بدهید

شما باید پاسخ بدهید

در ماه‌های اخیر برخی چهره‌ها و شخصیت‌های سیاسی در قالب نامه‌نگاری و مصاحبه و اظهارنظرهای مطبوعاتی و... و با لحنی طلبکار در مورد وضع موجود کشور اعلام موضع کرده‌اند.

مشغول صاحب‌خانه باش

مشغول صاحب‌خانه باش

آنهایی که دوم اسفند سال گذشته با همه ناامیدی‌ها و گلایه‌ها پای صندوق رای آمدند و چهره‌های جدیدی را به مجلس فرستادند، همه امید و خواسته شان این بود - و هنوز هم هست- که منتخبان جدید تشنه خدمت باشند،نه شیفته رانت خرید و فروش دلار و سکه و پوشک! آنها همچنین می‌خواستند نماینده‌های جدید نه‌تنها کاسب بازار خودرو نباشند، بلکه به جای دعوا بر سر رفتن یا نرفتن زنان به استادیوم و اصلاح دقیقه90 قانون انتخابات و گرفتار شدن در ترافیک طرح های سیاسی، فکر سفره هایی باشند که هر روز کوچک‌تر می‌شوند.

محک‌ ماسک

محک‌ ماسک

دیروز بالاخره استفاده از ماسک در تمام محل‌های سرپوشیده اجباری شد و آن‌طور که بیشترمان در سطح شهر، ادارات، بانک‌ها و حمل‌ونقل عمومی شاهد بودیم ‌اغلب شهروندان این مقررات را رعایت کردند.

مهمان کرونا نشویم

مهمان کرونا نشویم

مسؤولان وزارت بهداشت در روزهای گذشته بارها برگزاری مراسم خانوادگی ‌را دلایل افزایش آمار مبتلایان و جانباختگان کرونا عنوان کرده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر