jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۲۴۱۸۶۴   ۲۱ آذر ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

تیان تائو، وزنه‌بردار مطرح چین در مسابقات جام جهانی چین که حکم گزینشی المپیک 2020 را دارد وزنه ۲۳۲ کیلوگرم را بالای سر برد، اما وزنه را انداخت تا در ثبت رکورد جدید جهان ناکام بماند.

تیان تائو ابتدا تیر ماه سال جاری در مسابقات گزینشی المپیک توکیو رکورد دوضرب جهان که با ۲۳۰ کیلوگرم در اختیار سهراب مرادی بود را یک کیلوگرم ارتقا داد و به نام خود ثبت کرد. تیان تائو در این مسابقات در یک ضرب رکورد ۱۷۵ کیلوگرم و در دوضرب ۲۲۵ کیلوگرم را به ثبت رساند. در حال حاضر رکورد یک ضرب با ۱۸۶ کیلوگرم و مجموع با ۴۱۶ کیلوگرم در اختیار سهراب مرادی است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نشانه‌گذاری‌ های غدیر

نشانه‌گذاری‌ های غدیر

واقعه غدیرخم را نمی‌توان صرفا یک اتفاق در بستر زمان دانست که اگر چنین باشد، ما که سال‌ها و قرن‌ها پس از این واقعه زندگی می‌کنیم، ناگزیریم آن را در بستر تاریخ بنگریم و چگونگی این رویداد را در زمان، مکان و شرایط تاریخی مورد نقل یا حداکثر نقل و بررسی قرار دهیم، اما به درستی باید به غدیر نگریست و درباره آن سخن گفت.

بازخوانی شکست خط نفاق

بازخوانی شکست خط نفاق

سازمان مجاهدین خلق روز چهارشنبه 25 بهمن‌ماه سال 1357 هجری شمسی (سه روز پس از پیروزی انقلاب اسلامی) اقدام به برگزاری راهپیمایی مسلحانه و اجرای نمایش قدرت از حد فاصل دانشگاه تهران تا خیابان تخت‌ جمشید (طالقانی) کرد.

عید مظلوم غدیر در حجاز

عید مظلوم غدیر در حجاز

10سال پیش توفیق داشتم بروم حج تمتع. روزهایی تکرارنشدنی در زندگی‌ام. بین همان روزها هم روزهایی بود که در عمق جان‌ودلم ثبت شد. این روزها و ماجراها به این دلیل خاطره شد که با مظلومیت وجود نازنین مولای ما امیرالمؤمنین بی‌نسبت نبود.

گفتگو

بیشتر
كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

بررسی‌ها نشان می‌دهد سویه دلتای ویروس كرونا نسبت به انواع قبلی مسری‌تر بوده و كودكان بیشتری را به‌صورت علامت‌دار مبتلا می‌كند

كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر