jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۴۱۲۸۰ ۱۸ آذر ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

زن جوان که پس از فرار از خانه شوهر دومش به خانه شوهر اولش رفته بود، پس از دستگیری ادعای عجیبی را مطرح کرد.

دو روز قبل مردی جوان به نام امین با مراجعه به کلانتری میدان قزوین از همسر خود به اتهام بازگشت به منزل همسر اولش شکایت کرد. امین 23 ساله به ماموران گفت: همسرم دو روز قبل بعد از جر و بحث با من، خانه را ترک کرد و من از او بی‌خبر بودم و تماس‌هایم را پاسخ نمی‌داد. تا این‌که چند ساعت قبل او را همراه همسر سابقش در خیابان دیدم و به حدی عصبانی بودم که اگر جلوی خودم را نمی‌گرفتم بلایی سر آنها می‌آوردم.
با طرح شکایت مرد جوان، ماموران همسر امین و شوهر سابقش را دستگیر کردند. متهمان روز گذشته در دادگاه حاضر شدند و به سؤالات قاضی در تحقیقات مقدماتی پاسخ دادند.
امین به قاضی تولیت گفت: من راننده شرکت اسنپ هستم. یک سال قبل همسرم فریبا که از من 12 سال بزرگ‌تر است، به عنوان مسافر سوار ماشینم شد. آن روز حال خیلی بدی داشت و گریه می‌کرد. با او صحبت کردم و گفت از همسرش جدا شده و قرار بوده با مردی ازدواج کند، اما آن مرد به او خیانت کرده است. سر صحبت بین ما باز شد و با هم دوست شدیم و چند وقت بعد به خاطر علاقه‌ای که به او پیدا کرده بودم ازدواج کردیم، اما فریبا سر هر موضوع کوچکی خانه را ترک می‌کرد. تا این‌که روز گذشته من را به بهانه خرید بادمجان از خانه بیرون فرستاد و وقتی برگشتم دیدم از پنجره فرار کرده و بعد فهمیدم به خانه همسر سابقش رفته است.
فریبا در دفاع از خود گفت: از وقتی با امین ازدواج کردم از دست بداخلاقی‌های او در امان نیستم. او گوشی تلفن همراه من را گرفته و هر روز موقع رفتن به سر کار حتی کیف من را هم با خودش می‌برد و در را روی من قفل می‌کرد. من از ازدواج اولم دو فرزند 4 و 17 ساله دارم که دو ماه بود حتی با آنها تلفنی هم حرف نزده بودم. دلتنگ بچه هایم بودم و برای همین از خانه فرار کردم و پیش بچه هایم رفتم. اما همسر اول من در این دو روز در محل کارش می‌خوابید. او که می‌دانست من جایی برای ماندن ندارم به من پناه داد و اجازه داد نزد بچه هایم بمانم.
محاکمه متهمان پرونده به‌زودی در شعبه دوازهم دادگاه انجام خواهد شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
کنترل کرونا با تشویق و تنبیه

کنترل کرونا با تشویق و تنبیه

نقش‎ها را باید جدی گرفت. اگر می‎‌خواهیم پروتکل‎های بهداشتی مقابله با بیماری کرونا رعایت شود، آمار ابتلا به بیماری کاهش پیدا کند یا کمک کنیم آمار مرگ و میر کم شود، باید هر کسی نقش خود را درست انجام دهد.

چرا اصلاح الگوی مصرف را جدی نگرفتیم؟

چرا اصلاح الگوی مصرف را جدی نگرفتیم؟

دقیقاً 10سال پیش، رهبر معظم انقلاب با اشراف کامل از شرایط محیطی و محاطی کشور و آگاهی از آینده جامعه، مهم‌ترین مسأله روز اقتصادی را شیوه مصرف آحاد مردم ومسؤولان و راه برون‌رفت از مشکلات پیش‌رو را صرفه‌جویی عمومی و اصلاح الگوی مصرف دانستند و بر این اساس، شعار سال 88 را «حرکت به سمت اصلاح الگوی مصرف» نام نهادند و فرمودند: «من آنچه را که می‌خواهم در این برهه عرض کنم این است که ملت عزیز جداً از اسراف و زیاده‌روی پرهیز کنند. چون وضع جامعه ما از لحاظ مصرف، وضع خوبی ندارد...عادت‌های ما، سنت‌های ما، روش‌های غلطی که از این و آن یاد گرفته‌ایم، ما را سوق داده است به زیاده‌‌روی در مصرف به نحو اسراف. یک نسبتی باید در جامعه میان تولید و مصرف وجود داشته باشد. امروز در کشور ما اینجوری نیست.»

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر