زن جوان که پس از فرار از خانه شوهر دومش به خانه شوهر اولش رفته بود، پس از دستگیری ادعای عجیبی را مطرح کرد.
کد خبر: ۱۲۴۱۲۸۰

دو روز قبل مردی جوان به نام امین با مراجعه به کلانتری میدان قزوین از همسر خود به اتهام بازگشت به منزل همسر اولش شکایت کرد. امین 23 ساله به ماموران گفت: همسرم دو روز قبل بعد از جر و بحث با من، خانه را ترک کرد و من از او بی‌خبر بودم و تماس‌هایم را پاسخ نمی‌داد. تا این‌که چند ساعت قبل او را همراه همسر سابقش در خیابان دیدم و به حدی عصبانی بودم که اگر جلوی خودم را نمی‌گرفتم بلایی سر آنها می‌آوردم.
با طرح شکایت مرد جوان، ماموران همسر امین و شوهر سابقش را دستگیر کردند. متهمان روز گذشته در دادگاه حاضر شدند و به سؤالات قاضی در تحقیقات مقدماتی پاسخ دادند.
امین به قاضی تولیت گفت: من راننده شرکت اسنپ هستم. یک سال قبل همسرم فریبا که از من 12 سال بزرگ‌تر است، به عنوان مسافر سوار ماشینم شد. آن روز حال خیلی بدی داشت و گریه می‌کرد. با او صحبت کردم و گفت از همسرش جدا شده و قرار بوده با مردی ازدواج کند، اما آن مرد به او خیانت کرده است. سر صحبت بین ما باز شد و با هم دوست شدیم و چند وقت بعد به خاطر علاقه‌ای که به او پیدا کرده بودم ازدواج کردیم، اما فریبا سر هر موضوع کوچکی خانه را ترک می‌کرد. تا این‌که روز گذشته من را به بهانه خرید بادمجان از خانه بیرون فرستاد و وقتی برگشتم دیدم از پنجره فرار کرده و بعد فهمیدم به خانه همسر سابقش رفته است.
فریبا در دفاع از خود گفت: از وقتی با امین ازدواج کردم از دست بداخلاقی‌های او در امان نیستم. او گوشی تلفن همراه من را گرفته و هر روز موقع رفتن به سر کار حتی کیف من را هم با خودش می‌برد و در را روی من قفل می‌کرد. من از ازدواج اولم دو فرزند 4 و 17 ساله دارم که دو ماه بود حتی با آنها تلفنی هم حرف نزده بودم. دلتنگ بچه هایم بودم و برای همین از خانه فرار کردم و پیش بچه هایم رفتم. اما همسر اول من در این دو روز در محل کارش می‌خوابید. او که می‌دانست من جایی برای ماندن ندارم به من پناه داد و اجازه داد نزد بچه هایم بمانم.
محاکمه متهمان پرونده به‌زودی در شعبه دوازهم دادگاه انجام خواهد شد.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها