jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۲۴۰۸۴۴ ۱۶ آذر ۱۳۹۸  |  ۱۱:۰۰

نماینده مردم ایرانشهر در مجلس گفت: براساس پیگیری هایمان وعده وصل مجدد اینترنت استان تا پایان هفته داده شده است.

اینترنت سیستان و بلوچستان به زودی کاملا وصل می شود

محمد نعیم امینی فرد در گفت و گو با جام جم آنلاین گفت: براساس پیگیری که مجمع نمایندگان استان که بنده نیز رییس آن هستم قول وصل مجدد اینترنت تا پایان هفته داده شده است.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه وزارت ارتباطات صرفا مجری است بنابراین از طریق وزارت کشور و وزیر کشور موضوع را پیگیری می کنیم.

امینی فرد ادامه داد: استان ما جزو اولین استان هایی بود که توسط وزیر کشور دستور وصل شدن مجدد اینترنت داده شد اما شورای تامین استان به دلیل برخی ملاحظات امنیتی غیر مرتبط با حوادث آبان ماه، تصمیم به عدم وصل اینترنت را تا کنون گرفته است.

نماینده مردم ایرانشهر در مجلس با بیان اینکه ملاحظات امنیتی مسئولان مربوط، به برخی اتفاقات به وقوع پیوسته در مرزهای شرقی مرتبط است در عین حال در این ارتباط توضیح بیشتری نداد.

امینی فرد افزود: استان ما در طی حوادث آبان ماه جزو آرام ترین استان ها بود و البته قطع اینترنت مشکلات عدیده ای را برای کسب و کار مردم بدنبال داشته است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سوختن درخت طبیعی نیست!

سوختن درخت طبیعی نیست!

در ده روز گذشته، حدود 300 نقطه از اراضی جنگلی آتش گرفته است. شاید بسیاری بگویند این آتش‎سوزی‌ها عمدی است.

توهم خودشیفتگان مجازی

توهم خودشیفتگان مجازی

فضای مجازی بستری شده‌است برای ظهور افرادی که با کسب مخاطب اقدام به اظهارنظرهای غیرکارشناسانه می‌کنند؛ بستری که در آن بیشتر حرافی می‌کنند.

سلامت‌ دانش‌ آموزان اولویت والدین و قانون

سلامت‌ دانش‌ آموزان اولویت والدین و قانون

صعودی شدن مجدد شیب ابتلا به کرونا، بسیاری از والدین دانش‌آموزان را نگران کرده است؛ والدینی که حالا با صحبت‌های دیروز رئیس‌جمهور، احتمالا چاره‌ای ندارند جز این که فرزندان‌شان را از 15 شهریور به مدرسه بفرستند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر