jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۴۰۱۷۲ ۱۱ آذر ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

رده‌بندی جدید فدراسیون جهانی شطرنج برای ماه دسامبر منتشر شد که در بخش استاندارد مگنوس کارلسن نروژی قهرمان حال حاضر جهان با 2872 واحد ریتینگ در صدر برترین شطرنج‌بازان جهان در بخش استاندارد قرار دارد. همچنین فابیانو کاروانا آمریکایی با 2822 واحد ریتینگ و دینگ لیرن چینی با 2801 واحد ریتینگ در رده‌های دوم و سوم برترین شطرنج‌بازان جهان قرار گرفتند.

در این رده بندی علیرضا فیروزجا و پرهام مقصودلو نمایندگان ایران به ترتیب در رده‌های ٢٩ و ٤٣ ایستادند. در بخش استاندارد برترین شطرنج‌بازان بانوی جهان هو یفان چینی با 2664 واحد همچنان صدرنشین است. سارا خادم الشریعه بانوی شطرنج باز ایران با 2487 واحد ریتینگ در رده پانزدهم برترین شطرنج‌بازان بانوی جهان جای دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
کدام دست در این خاک باد می‌کارد؟

کدام دست در این خاک باد می‌کارد؟

چهاردهم دی‌ماه امسال یک روز تلخ برای افغانستان بود. از پاکستان خبر رسید، ۱۰ معدنچی هزاره که گویا هفت نفر از آنها افغانستانی بوده‌اند توسط تروریست‌ها در ۵۰ کیلومتری شهر کویته، شبانه سر بریده شدند.

آخرین تنفس مصنوعی آمریكا به تروریست‌های سعودی

آخرین تنفس مصنوعی آمریكا به تروریست‌های سعودی

خشم ایالات متحده آمریكا از شكست در جنگ یمن، به نقطه اوج خود رسیده است. بن‌سلمان، بن‌زاید و دیگر مهره‌های واشنگتن در منطقه به نماد استیصال در برابر مقاومت تمام‌عیار انصارا... و نیروهای مقاومت یمن تبدیل شده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر