jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۳۹۳۱۱   ۰۶ آذر ۱۳۹۸  |  ۱۰:۰۸

مدیر رسانه ای باشگاه استرشوندس سوئد اعلام کرد که حکم دادگاه عالی ورزش درباره شکایت هافبک ایرانی اش یک سال طول می کشد.

مدیر رسانه‌ای استرشوندس: حکم CAS درباره شکایت قدوس یک سال طول می‌کشد

به گزارش جام جم آنلاین ، باشگاه استرشوندس سوئد به خاطر پرونده انتقال سامان قدوس هافبک ایرانی اش به باشگاه آمیان فرانسه و جریمه 4 میلیون یورویی که از سوی فیفا شد، نتوانست مجوز حرفه ای برای حضور در لیگ برتر سوئد را کسب کند.

نیکلاس لیدستروم، مدیر رسانه ای باشگاه استرشوندس درباره این قضیه در مصاحبه با سایت «fotbollskanalen» سوئد گفت: قرارداد اوئسکا با قدوس در میان پرونده های بدهی ما وجود دارد. قدوس مدعی است که باشگاه باید در پرداخت 4 میلیون یورو او را همراهی کند اما چنین اعتقادی نداریم. او به دادگاه عالی ورزش(CAS) شکایت کرده و تا صدور حکم باید منتظر بمانیم که یک سال طول می کشد.

قدوس سال گذشته با حضور در باشگاه اوئسکای اسپانیا قراردادی را امضا کرد. هافبک ایرانی بعد از امضای قرارداد با باشگاه اسپانیایی به سوئد برگشت و با تصمیم باشگاه استرشوندس با باشگاه آمیان فرانسه نیز قرار امضا کرد. باشگاه اسپانیایی بلافاصله به فیفا شکایت کرد و در نهایت 4 ماه محرومیت و 4 میلیون یورو جریمه نقدی برای قدوس درپی داشت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها