jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۳۹۰۶۴ ۰۴ آذر ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

عاملان انفجار خودروی سراتو و قتل جوان گرگانی در بلوار گلشهر شناسایی و بازداشت شدند.

سردار روح‌الامین قاسمی، فرمانده انتظامی استان گلستان به ایسنا گفت: تیر امسال خودروی سراتویی در یکی از خیابان‌های شهرستان گرگان منفجر و راننده آن فوت شد. همزمان با مشکوک بودن این ماجرا تحقیقات پلیسی در این باره آغاز شد. با توجه به ‌شدت حادثه و تخریب خودرو، امکان شناسایی عامل انفجار غیرممکن بود.
وی افزود: در جریان تحقیقات پلیسی معلوم شد که انفجار عمدی بوده وعاملان این انفجار مرگبار تحت تعقیب قرار گرفتند تا این‌که ردپای دو نفردر این باره به دست آمد و با گذشت شش ماه از این ماجرا دو متهم پرونده بازداشت شدند. متهمان در تحقیقات اولیه پلیس به انفجار خودرو و قتل مرد جوان به انگیزه مشکلات شخصی و طمع مالی اعتراف کردند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر

مهارت تحکیم بنیان خانواده پس از فرزندآوری

ازدواج پیش از داشتن فرزند، قراردادی است برای آماده ساختن آسایش جسمانی و روانی متقابل، ولی پس از بچه دار شدن معنی حقیقی خود را به دست می آورد. خانواده همیشه در بین تمامی جوامع بشری به عنوان اساسی‌ترین نهاد اجتماعی، منشاء فرهنگ‌ها، تمدن ها و تاریخ بشر بوده است. توجه به خانواده و حمایت و هدایت آن به جایگاه واقعی و متعالی‌ خود، همواره سبب اصلاح خانواده انسانی و غفلت از آن موجب دور شدن بشر از حیات حقیقی و سقوط به ورطه هلاکت و ضلالت بوده است. 

سختی‌های موج سوم کرونا

سختی‌های موج سوم کرونا

چند روزی است اوضاع بیمارستان مسیح‌دانشوری به‌عنوان یکی از مهم‌ترین بیمارستان‌های مرجع کرونا در ایران نگران‌کننده شده و روزانه حدود 200بیمار به اورژانس کرونای این بیمارستان مراجعه می‌کنند.

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

نظام خانواده یک نهاد اساسی و محوری در جامعه است و به عنوان هسته اولیه برای سایر نهادهای اجتماعی به شمار می رود. همانطور که نظام های بزرگ اجتماعی، قوانین و حقوق خاص خودشان را در ارتباط با اداره و استحکام و رشد و بالندگی دارند لذا جهت تحکیم بنیان خانواده باید خانواده ها را آموزش داد. بدین ترتیب با توجه به تاثیر مستقیم آموزش بر وضعیت زوجین، شناسایی و تعیین عللی که به بهبود روابط زناشویی منجر می شود، در پیشگیری از مشکلات آنان نقش موثری خواهد داشت.

اشتباه‌های کرونایی ما

اشتباه‌های کرونایی ما

یک: اِرْحَمْ تُرْحَمْ؛ «رحم کن تا به تو رحم شود.» این پروتکل ناب امیرالمؤمنین است که در روزهای کرونایی به شدت به کار می‌آید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر