jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۳۸۸۳۵ ۰۳ آذر ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

مرد جوان که با ریختن بنزین روی دختر مورد علاقه اش درشرق تهران او را به آتش کشیده بود، از سوی مادر مقتول بخشیده شد.

به گزارش خبرنگار جنایی جام‌جم، فرید پسر 30 ساله‌ای است که به اتهام آتش زدن دختر مورد علاقه 27 ساله‌اش بعدازظهر 19 اردیبهشت امسال در یکی از محله‌های شرق تهران، با دستور ساسان غلامی، بازپرس شعبه سوم دادسرای جنایی تهران بازداشت شد. او با اعتراف به جنایت و بازسازی صحنه قتل روانه زندان شد. متهم به قتل با گذشت هفت ماه از جنایتی که مرتکب شده بود دیروز در حالی برای شرکت در آخرین جلسه بازپرسی از زندان به شعبه سوم بازپرسی دادسرای جنایی تهران منتقل شد که مادر مقتول چند روز قبل برای رضای خدا و شادی روح فرزندش او را بخشید. متهم به قتل در آخرین جلسه بازپرسی گفت: دو سال پیش با مقتول در پیست اسکی آشنا شدم، یک سال بعد پدرم برای راه‌اندازی صرافی با خانواده‌ام به ترکیه سفرکرد، اما من چند ماه بعد به خاطر علاقه به آن دختر به تهران بازگشتم. بعد از مدتی فهمیدم او می‌خواهد با فردی نامزد کند. صبح دهم اردیبهشت در حالی که بطری بنزین همراه داشتم، مقابل خانه‌اش در تهرانپارس رفتم. وقتی از پارکینگ بیرون آمد، سوار خودرویش شدم. گفتم نباید مرا ترک کند و روی خودم و او بنزین ریختم و فندک زدم. هر دو آتش گرفتیم. من زنده ماندم و دختر جوان فوت شد. در این مدت کسی به ملاقاتم نیامد و فکر نمی‌کردم مادر مقتول مرا ببخشد.
پس از بخشش مادر مقتول، متهم به قتل به‌زودی از جنبه عمومی جرم محاکمه می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پرچم افراشته بر جنازه‌ها

پرچم افراشته بر جنازه‌ها

آسمان، خاکستری است. زمین، یک دشت وسیع است پر از خانه‌های مخروبه و خرابه‌های سیمان و بتون و آجری که روزی دیوارهای خانه‌هایی بودند.

مراکز درمانی در ICU

مراکز درمانی در ICU

در سراسر دنیا استانداردهای ایمنی مشخصی برای مراکز تجمعی گوناگون تعریف شده و در کشور ما نیز قانون معینی درباره لزوم رعایت استانداردهای ایمنی در تمام ساختمان‌هایی که بیش از 25 نفر از آن بهره‌برداری می‌کنند تصویب شده‌است که براساس این قانون همه این ساختمان‌ها ملزم به رعایت استانداردهای بین‌المللی ICS هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر