jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۲۳۸۸۳۳   ۰۳ آذر ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

مرد مسافربر که به خاطر سوار کردن مسافر با همکارش درگیر شده و او را کشته بود، در دادگاه کیفری تهران پای میز محاکمه قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار جام‌جم، اول خرداد 97 گزارش یک درگیری منجر به قتل در چهارراه یافت‌آباد روی میز ماموران پلیس قرار گرفت. درگیری بین دو راننده خطی که در خط یافت‌آباد به سه راه آذری فعالیت می‌کردند رخ داده بود و یکی از آنها قبل از رسیدن به بیمارستان توسط امدادگران اورژانس با اصابت ضربه پیچ گوشتی به سرش جان خود را از دست داده بود.
تحقیقات پلیسی حاکی بود ضارب فردی به نام حامد است که روز حادثه با مقتول درگیر شده و او را از پای در آورده بود. متهم بعد از درگیری به قتل اعتراف کرد و گفت: با دوستم سهراب در یک خط کار می‌کردیم و چند سالی بود با هم دوست بودیم. روز حادثه سهراب به من گفت نوبت او بوده و مسافری که سوار خودروی من شده باید به خودروی او برود. من هم عصبانی شدم و حرفش را قبول نکردم. یکدفعه کار ما به فحاشی کشید و من با پیچ‌گوشتی‌ای که در دستم بود ضربه‌ای به سر سهراب زدم. فکر نمی‌کردم همان ضربه باعث مرگ او شود.
با اعتراف متهم و شکایت اولیای دم و درخواست قصاص از سوی آنها، پرونده برای رسیدگی راهی دادگاه کیفری یک استان تهران شد.روز گذشته متهم در شعبه دهم دادگاه در دفاع از خود گفت: قتل عمد را قبول ندارم. آن روز زمانی که با سهراب درگیر شدیم، او آینه خودروی من را شکست و من داخل خودرو رفتم و از داشبورد یک پیچ‌گوشتی برداشتم که با آن آینه را باز کنم.همان موقع سهراب دوباره به سمت من حمله کرد و من را از خودرو بیرون کشید.عده‌ای هم برای جدا کردن ما از هم در اطرافمان تجمع کرده بودند. سهراب سعی داشت پیچ‌گوشتی را از من بگیرد ولی یکدفعه با فشاری که اطرافیان به من آوردند به سمت او هل داده شدم و پیچ‌گوشتی در سرش فرو رفت. پس از دفاع متهم و وکیل مدافع او، قضات دادگاه برای صدور رای وارد شور شدند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نشانه‌گذاری‌ های غدیر

نشانه‌گذاری‌ های غدیر

واقعه غدیرخم را نمی‌توان صرفا یک اتفاق در بستر زمان دانست که اگر چنین باشد، ما که سال‌ها و قرن‌ها پس از این واقعه زندگی می‌کنیم، ناگزیریم آن را در بستر تاریخ بنگریم و چگونگی این رویداد را در زمان، مکان و شرایط تاریخی مورد نقل یا حداکثر نقل و بررسی قرار دهیم، اما به درستی باید به غدیر نگریست و درباره آن سخن گفت.

بازخوانی شکست خط نفاق

بازخوانی شکست خط نفاق

سازمان مجاهدین خلق روز چهارشنبه 25 بهمن‌ماه سال 1357 هجری شمسی (سه روز پس از پیروزی انقلاب اسلامی) اقدام به برگزاری راهپیمایی مسلحانه و اجرای نمایش قدرت از حد فاصل دانشگاه تهران تا خیابان تخت‌ جمشید (طالقانی) کرد.

عید مظلوم غدیر در حجاز

عید مظلوم غدیر در حجاز

10سال پیش توفیق داشتم بروم حج تمتع. روزهایی تکرارنشدنی در زندگی‌ام. بین همان روزها هم روزهایی بود که در عمق جان‌ودلم ثبت شد. این روزها و ماجراها به این دلیل خاطره شد که با مظلومیت وجود نازنین مولای ما امیرالمؤمنین بی‌نسبت نبود.

گفتگو

بیشتر
كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

بررسی‌ها نشان می‌دهد سویه دلتای ویروس كرونا نسبت به انواع قبلی مسری‌تر بوده و كودكان بیشتری را به‌صورت علامت‌دار مبتلا می‌كند

كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر