jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۳۸۳۴۳   ۳۰ آبان ۱۳۹۸  |  ۱۴:۳۵

وضعیت تیم ملی فوتبال ایران با هدایت ویلموتس به ابهام بزرگی در راه جام جهانی ۲۰۲۲ قطر تبدیل شده است.

تیم ملی فوتبال ایران، ابهام بزرگ مسابقات مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲

به گزارش جام جم آنلاین از باشگاه خبرنگاران جوان، در چارچوب رقابت‌های مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر در قاره آسیا، تیم ملی فوتبال ایران با هدایت مارک ویلموتس بلژیکی وضعیت خوبی ندارد و در رده سوم جدول رده بندی قرار دارد.

در حالی که در گروه سوم عراق با ۱۱ امتیاز در صدر قرار دارد و بحرین ۹ امتیازی است، شاگردان ویلموتس با ۶ امتیاز سوم هستند و اگر در ۴ بازی آینده به برتری برسند، می‌توانند راهی بزرگترین آوردگاه جهانی فوتبال شوند.

در همین باره رسانه استرالیایی نوشت: تیم ملی فوتبال ایران در راه مقدماتی جام جهانی به ۲ پیروزی، ۲ شکست و یک تساوی رسیده است. نکته مثبت این است که اگر ایران در ۴ بازی آینده خود پیروز شود، در مرحله نهایی حاضر می‌شود و مشکل خاصی نیست. این تیم در رقابت‌های مقدماتی ۲ بار شکست خورده، اما از شانس بالایی برای صعود برخوردار است.

البته نکته منفی این است که وضعیت تیم ملی فوتبال ایران با هدایت ویلموتس به ابهام بزرگی در راه جام جهانی ۲۰۲۲ قطر تبدیل شده است. در این میان بحث حقوق و شکایت ویلموتس مطرح شده است، اما ایران می‌خواهد مانند دوران منضبط کی روش با نظم به جام جهانی برسد.

این رسانه در پایان نوشت که اگر ایران بخواهد به جام جهانی برسد باید خیلی بهتر باشد تا به قطر برود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر