Logo jame jam online for Site - SVG - Positive
اقتصادی عمومی کد خبر: ۱۲۳۸۲۹۹ ۲۹ آبان ۱۳۹۸  |  ۱۸:۱۶

سخنگوی ستاد شناسایی مشمولان طرح حمایت معیشتی گفت: جاماندگان یارانه، نگران دریافت حمایت معیشتی نباشند.

امشب گروه دوم یارانه حمایتی دریافت می‌کنند / جاماندگان، نگران نباشند

به گزارش جام جم آنلاین، حسین میرزایی در گفتگو با فارس اعلام کرد: وجه نقد در قالب طرح حمایت معیشتی به افرادی که مشمول تشخیص داده شوند، پرداخت می‌شود.

وی اظهار داشت: افرادی که فکر می‌کنند مشمول این طرح هستند، اما پرداختی به آنها صورت نگرفته است، در قدم اول می‌توانند از اواسط هفته آینده کد ملی خو د را از طریق تلفن همراه ثبت‌ شده به نام سرپرست خانوار به سامانه #6369* ارسال کنند.

سخنگوی ستاد شناسایی مشمولان طرح حمایت معیشتی تأکید کرد:‌ همچنین در گام دوم که در پایگاه اینترنتی‌ای که زمان و نشانی ان در اطلاعیه‌های بعدی این ستاد اعلام می‌شوند می‌توانند دلایل مسئولیت سرپرست خانوار را در 200 کلمه در این پایگاه ثبت کنند.

میرزایی افزود:‌ پس از بررسی‌های انجام شده، در صورتی که فرد مشمول تشخیص داده شود، وجه مورد نظر از ابتدای اجرای این طرح به حساب سرپرست خانوار واریز خواهد شد و عملاً حق افراد محفوظ خواهد ماند و هیچ نگرانی در این باره وجود ندارد.

وی تأکید کرد: افرادی که پیش از این به دلیل برخوردار بودن و وسع مالی کافی و حضور در سه دهک بالای جامعه، یارانه آنها قطع شده در طرح حمایت معیشتی قرار نمی‌گیرند.

میرزایی همچنین گفت: افرادی که به دلیل ثبت‌نام نکردن، جا ماندن یا انصراف، در حال حاضر یارانه دریافت نمی‌کنند، پس از ثبت درخواست آنها در سامانه #6369* و پایگاه اینترنتی که به همین منظور طراحی شده و در اطلاعیه‌های بعدی این ستاد اطلاع‌رسانی می‌شود، در قالب آزمون وسع، درخواست آنها مورد رسیدگی قرار می‌گیرد که آیا فرد مشمول طرح هست یا خیر.

نوبت نخست پرداختی به 20 میلیون نفر در طرح حمایت معیشتی خانوار دوشنبه شب 27 آبان‌ماه انجام شد و قرار است نوبت دوم آن امشب (چهارشنبه 29 آبان) و نوبت سوم نیز شنبه شب (2 آذرماه) و در مجموع برای 60 میلیون نفر در قالب وجه نقد به حساب سرپرستان خانوار واریز و قابل برداشت باشد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ورود بورسی پرابهام

ورود بورسی پرابهام

با گسترش بازار سرمایه و رکوردزنی شاخص بورس در ماه‌های اخیر، بسیاری از شرکت‌ها متقاضی حضور در بورس و عرضه عمومی سهام خود در بازار سرمایه هستند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر