jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۳۸۲۳۶   ۲۹ آبان ۱۳۹۸  |  ۱۴:۲۵

بیانیه اخیر هیات رئیسه فدراسیون که حاصل جلسه عصر دوشنبه آنها بود، به سادگی می‌توانست بهانه‌ای برای فشار به استعفای دسته جمعی مدیران فدراسیون مهدی تاج باشد.

خروجی جلسه هیات رئیسه فدراسیون فوتبال: ما و ساکت خیلی خوبیم!

به گزارش جام جم آنلاین ، دنیای ورزش تورنتو نوشت: مهدی تاج و دوستانش در فدراسیون فوتبال در این نشست تنها خروجی شان تعریف از خود بود. اینکه از محمدرضا ساکت برای لجستیک تیم ملی تشکر کرده اند. اینکه تدارکات سفر تیم عالی برگزار شده است!

این ادعا درحالی مطرح شده که تیم ملی در یکی از بدترین سفرهای یک دهه اخیرش سه روز تمریناتش را دیرتر شروع کرد، با حالتی پر از بی مسئولیتی به یکی از مهمترین بازی های دو سال اخیرش رفت و شکست خورد.

این تعریف گروه اداره کننده فدراسیون از خودشان درحالی است که در امان پایتخت اردن بار دیگر به سرود ملی کشورمان توهین شد و هیچ حرکت مثبتی از ساکت روی نیمکت تیم ملی قابل مشاهده نبود!

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر