jamejamonline
اقتصادی عمومی کد خبر: ۱۲۳۸۱۳۵ ۰۲ آذر ۱۳۹۸  |  ۱۱:۳۲

با توجه به افزایش قیمت بنزین پیش بینی می شد که در بسیاری از کالاها با افزایش قیمت روبرو شویم اما حداقل در زمینه تایر و لاستیک این اتفاق قرار نیست بیفتد.

سخنگوی انجمن تایر: قیمت لاستیک و تایر به هیچ عنوان زیاد نمی شود

مصطفی تنها سخنگوی انجمن تایر ایران در گفت و گو با جام جم آنلاین ، در رابطه با احتمال افزایش قیمت لاستیک در پی افزایش قیمت بنزین به جام جم آنلاین گفت: اگر بحث بر سر تولید در کارخانه ها و موضوع تولید و توزیع آنها باشد باید بگویم که به هیچ عنوان قرار نیست که افزایش قیمتی صورت بگیرد. در واقع این کارخانه‎ها حق افزایش قیمت ندارند و چنین چیزی به آنها ابلاغ نشده است.

تنها تاکید کرد: در تولید انواع لاستیک، بنزین جز موادی محسوب می شود که به مصرف می رسد اما مصرف آن بسیار جزئی است. در واقع این جزئی بودن باعث می شود که کوچک‎ترین تاثیری بر روی قیمت لاستیک و تایر نداشته باشد.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: نظارت دقیقی بر روی قیمت ها اعمال خواهد شد و بازرسان به طور مرتب این روال را زیر نظر دارند. اجازه هیچ گونه اعمال افزایش قیمت به تولیدکنندگان داده نخواهد شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

جای خالی حقوق در بازار سرمایه

جای خالی حقوق در بازار سرمایه

تضییع اموال مردم در بازار سرمایه از جهات مختلفی نیازمند کاربست قواعد حقوقی است. استمرار این وضعیت هم موجب تضییع حقوق عامه است و هم مشکلاتی با ابعاد اجتماعی ـ امنیتی به دنبال خواهد داشت.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر