jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۲۳۷۷۱۸   ۲۷ آبان ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

وزارت اطلاعات با صدور بیانیه‌ای درباره مسائل پیش آمده اعلام کرد عوامل اصلی اغتشاشات روزهای گذشته شناسایی شده و اقدام مناسب در حال انجام است.

در بیانیه وزارت اطلاعات با اشاره به بیانات رهبر انقلاب آمده است: این وزارتخانه ضمن نصب‌العین قرار دادن منویات معظم له و توجه دادن همه مسوولان امر به وظایف خود، برخورد با اشرار را وظیفه خود می‌داند و با هرگونه عوامل ناامنی و برهم زدن امنیت و آرامش ملت شریف، برخورد قاطع می‌کند. فرمانده نیروی انتظامی هم با بیان این‌که بررسی‌های ما حاکی از خط‌دهی سازمان‌های ضدانقلاب و منافقین در پس پرده این تحرکات است، گفت:‌ نهادهای امنیتی و انتظامی کشور، این افراد را شناسایی کرده و در موعد مقرر به سزای اعمال خود خواهند رسید. حسین اشتری گفت: طی روزهای اخیر، تعدادی از اخلالگران و فرصت‌طلبان شناسایی و برخورد لازم با آنها صورت گرفته و به مردم عزیز تأکید می کنم صف خود را از صف معدود افرادی که به دنبال اخلال و بی‌نظمی هستند، جدا کنند. /فارس

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
بحران بی‌تدبیری

بحران بی‌تدبیری

تعداد قربانیان کرونا چند روزی است دوباره سه‌رقمی شده است و دیروز ۳۹۸ ایرانی قربانی کرونا لقب گرفتند.

راه مقاومت ادامه دارد

راه مقاومت ادامه دارد

عروج ملکوتی سردار محمد حجازی، جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران، همه محبان و طرفداران جبهه مقاومت را مغموم کرده است.

یک انقلابی کارآمد

یک انقلابی کارآمد

سردار حجازی نمونه یک انسان متخلق بود. آشنایی ایشان با پدرم شهیدهمدانی به دوران دفاع‌مقدس بازمی‌گردد و در یک بازه زمانی یکساله از ۶۶ تا ۶۷ ارتباط و دوستی میان سرداران جعفری، همدانی و حجازی بیشتر می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر