jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۳۶۸۵۷ ۲۱ آبان ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

مسافرکش قلابی به اتهام آزار 5 زن محاکمه شد

انتقام از زنان به‌خاطر مرگ پدر!

جوان شیطان صفت، طعمه‌های خود را با عنوان مسافرکش در اوایل شب، سوار خودرو می‌کرد و برای آزار و اذیت به حاشیه شهر می‌برد. او که بعد از پنج فقره آدم‌ربایی و آزار زنان به دام پلیس افتاد، در دادگاه اتهام خود را پذیرفت و تقاضای بخشش کرد.

به گزارش خبرنگار جام‌جم، از خرداد تا آذر سال گذشته، پرونده شکایت‌های مشابهی مبنی بر آزار و اذیت زنان جوان توسط راننده مسافرکش به ماموران رسید و یافتن سرنخی از متهم در دستور کار پلیس قرار گرفت. اولین شکایت توسط زن جوانی ثبت شد که پشت متروی فرهنگسرا ربوده شده بود. طعمه بعدی در اتوبان همت و دیگری در خیابان نیروی هوایی به دام متهم افتاده بود. شکایت همه شاکیان مبنی بر آزار و اذیت و سرقت اموالشان توسط متهم بود. یکی از شاکیان در طرح شکایت خود گفته بود: این آقا شکنجه جسمی بدی به من وارد کرد و پیچ گوشتی‌ای که در ماشینش داشت را داخل شکمم فرو کرد که باعث شکستگی دنده‌ام شد. اما شکنجه روحی‌ام خیلی بدتر بود. او اقدام به تهیه فیلم سیاه از من کرد تا عذابم دهد.
آخرین نفری که طرح شکایت کرد، زن جوانی بود که به اداره پلیس رفت و گفت: سوار یک خودروی پراید شدم. دقایقی بعد از سوار شدن، مسافر قبلی پیاده شد و ناگهان راننده جوان روی من چاقو کشید و با زور و تهدید مرا به حاشیه شهر برد. او به‌شدت کتکم زد و گلویم را فشار داد تا حدی که مرگ را جلوی چشمانم دیدم. وقتی دید دارم خفه می‌شوم، پنجره را باز کرد تا نفس بکشم. من هم از یک لحظه غفلت او استفاده کردم و از دستش گریختم.
با پیگیری‌های ماموران، متهم 30 ساله، پاییز سال قبل دستگیر شد و به اتهامات خود اعتراف کرد. پرونده روانه دادگاه کیفری یک استان تهران شد و دیروز متهم پای میز محاکمه ایستاد. اتهامش مبنی بر پنج فقره آدم‌ربایی و ارتباط نامشروع به عنف، سرقت مقرون به آزار و اذیت و ایراد ضرب و جرح عمدی تفهیم شد و او در دفاع از خود گفت: اتهامات خود را قبول دارم. بعد از مرگ پدرم حال روحی خیلی بدی داشتم و همین باعث شد دست به این اعمال بزنم. از همه شاکیان تقاضای بخشش دارم.
دادگاه بعد از مشورت، رای پرونده را صادر خواهد کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر

مهارت تحکیم بنیان خانواده پس از فرزندآوری

ازدواج پیش از داشتن فرزند، قراردادی است برای آماده ساختن آسایش جسمانی و روانی متقابل، ولی پس از بچه دار شدن معنی حقیقی خود را به دست می آورد. خانواده همیشه در بین تمامی جوامع بشری به عنوان اساسی‌ترین نهاد اجتماعی، منشاء فرهنگ‌ها، تمدن ها و تاریخ بشر بوده است. توجه به خانواده و حمایت و هدایت آن به جایگاه واقعی و متعالی‌ خود، همواره سبب اصلاح خانواده انسانی و غفلت از آن موجب دور شدن بشر از حیات حقیقی و سقوط به ورطه هلاکت و ضلالت بوده است. 

سختی‌های موج سوم کرونا

سختی‌های موج سوم کرونا

چند روزی است اوضاع بیمارستان مسیح‌دانشوری به‌عنوان یکی از مهم‌ترین بیمارستان‌های مرجع کرونا در ایران نگران‌کننده شده و روزانه حدود 200بیمار به اورژانس کرونای این بیمارستان مراجعه می‌کنند.

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

نظام خانواده یک نهاد اساسی و محوری در جامعه است و به عنوان هسته اولیه برای سایر نهادهای اجتماعی به شمار می رود. همانطور که نظام های بزرگ اجتماعی، قوانین و حقوق خاص خودشان را در ارتباط با اداره و استحکام و رشد و بالندگی دارند لذا جهت تحکیم بنیان خانواده باید خانواده ها را آموزش داد. بدین ترتیب با توجه به تاثیر مستقیم آموزش بر وضعیت زوجین، شناسایی و تعیین عللی که به بهبود روابط زناشویی منجر می شود، در پیشگیری از مشکلات آنان نقش موثری خواهد داشت.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر