jamejamonline
استان ها عمومی کد خبر: ۱۲۳۶۴۱۳ ۱۹ آبان ۱۳۹۸  |  ۱۰:۴۰

مدیر کل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از افزایش غلظت آلاینده‌ های جوی در شهرهای صنعتی و پرجمعیت کشور طی سه روز آینده خبر داد.

تداوم آلودگی هوا در شهرهای صنعتی و پرجمعیت کشور

به گزارش جام جم آنلاین، صادق ضیائیان در گفتگو با ایسنا با اشاره به این که از امروز (۱۹ آبان) تا پنجشنبه (۲۳ آبان) در غالب مناطق کشور جوی آرام و پایدار حاکم است، اظهار کرد: به سبب پایداری هوا افزایش غلظت آلاینده‌های جوی و کاهش کیفیت هوا به‌ویژه در شهرهای صنعتی و پر جمعیت پیش‌بینی می‌شود.

وی ادامه داد: امروز (۱۹ آبان) در جزایر شرق خلیج فارس، برخی مناطق هرمزگان، سیستان و بلوچستان، جنوب کرمان و جنوب فارس بارش پراکنده، ‌گاهی رعد و برق و وزش باد شدید رخ می‌دهد.

به گفته مدیر کل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی، بعد از ظهر امروز و طی فردا (۱۹ و ۲۰ آبان) در نوار شرقی کشور وزش باد خواهیم داشت.

وی در پایان درباره وضعیت جوی تهران طی دو روز آینده اظهار کرد: آسمان تهران فردا (۲۰ آبان) صاف همراه با غبار محلی و آلودگی هوا با حداقل دمای ۹ و حداکثر دمای ۱۷ درجه سانتیگراد و طی روز سه شنبه (۲۱ آبان) نیز صاف همراه با غبار محلی و در بعضی ساعات آلودگی هوا با حداقل دمای ۸ و حداکثر دمای ۱۸ درجه سانتیگراد پیش بینی می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل: