jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۳۶۲۱۸   ۱۸ آبان ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

نماینده ایران در آژانس بین‌المللی انرژی اتمی درباره ماجرای بازرس آژانس که به‌تازگی مجوز بازرسی او از سوی کشورمان لغو شده است، گفت: موضوع امنیت ملی ایران و امنیت تاسیسات هسته‌ای برای ما بسیار مهم است و ما به هیچ وجه نمی‌توانیم از کنار آن بگذریم.

به گزارش شبکه خبر، کاظم غریب‌آبادی گفت: بازرسان دیگری نیز همراه این خانم بودند، اما دستگاه‌های کنترلی فقط در مورد او هشدار می‌دادند.
وی افزود: آلارم‌ها سه‌بار و در سه مکان متفاوت به صدا در آمد و هشدار داده شد که این بازرس ممکن است مواد خطرناک همراه داشته باشد.
این مقام هسته‌ای کشورمان با بیان این‌که حتی در آزمایش کیف دستی این خانم نیز دستگاه‌ها هشدار مواد خطرناک داده‌اند، افزود: دستگاه‌ها هم در کنترل اولیه، هم در دستشویی و هم در مورد وسایل اتاق او هشدار مربوط به وجود مواد خطرناک داده‌اند و احیانا این مواد هنگام رفتن به دستشویی دفع شده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
کار خوب تلویزیون

کار خوب تلویزیون

این‌که تلویزیون بخش‌هایی از دیدار اهالی فرهنگ و هنر با رهبری را منتشر کرده خیلی خوب است چون معلوم می‌کند برخلاف ادعای برخی مدیران، رهبری مخالف تصمیماتی است که به ضرر اهالی فرهنگ است.

پیام اقتدار

پیام اقتدار

رزمایش‌های اخیر ابعاد گوناگون و پیام‌های مختلف و متفاوتی دارند. مجموعه‌ای از دوستان و همراهان ایران در غرب و شرق آسیا و نقاط مختلف دنیا هستند که به انقلاب امید بستند و همواره امیدوارانه توان و افزایش قدرت و اقتدار ایران را رصد می‌کنند و جمهوری اسلامی را پشتیبان معنوی خود می‌دانند.

قدرت ایران محدود به مرزها نیست

قدرت ایران محدود به مرزها نیست

رزمایش اقتدار ۹۹ نیروی زمینی ارتش، دیروز و امروز در سواحل مكران در منطقه عمومی جاسك و با شركت تیپ ۵۵ هوابرد شیراز، تیپ ۶۵ نیرو مخصوص، تیپ ۲۲۳ نیرو مخصوص واكنش سریع و با پشتیبانی نیروی هوایی و هوانیروز ارتش در حال برگزاری است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر