jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۲۳۶۱۶۲ ۱۷ آبان ۱۳۹۸  |  ۱۳:۴۰

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ درباره طرح ویژه پلیس برای برخورد با رانندگان متخلف موتورسیکلت پایتخت توضیحاتی داد.

اجرای طرح ویژه پلیس برای برخورد با رانندگان متخلف موتورسیکلت

به گزارش جام جم آنلاین از باشگاه خبرنگاران جوان، سردار محمدرضا مهماندار امروز از طرح ساماندهی رانندگی با موتورسیکلت که با حضور عوامل پلیس راهور، یگان ویژه و یگان امداد فاتب در حال اجراست، بازدید کرد.

گفتنی است؛ طرح ساماندهی رانندگی با موتورسیکلت از روز سه شنبه چهاردهم آبان ماه در ۶۰ نقطه شهر تهران در حال اجراست.

رئیس پلیس راهور پایتخت و معاون هماهنگ کننده این پلیس طی بازدید از کلیه نقاط تعیین شده اجرای این طرح، ضمن عرض خسته نباشید و خداقوت به یکایک همکاران و آموزش چهره به چهره، مجددا نکات آموزشی و ضروری اجرای طرح را بر شمردند.

سردار مهماندار اظهار کرد: متاسفانه تعداد زیادی از تصادفات پایتخت را موتور سیکلت‌ها تشکیل می‌دهند که یا جان خود را در این تصادفات از دست می‌دهند و یا به واسطه بی احتیاطی و رانندگی نامناسب، منجر به فوت عابرین پیاده می‌شود.

وی ضمن آرزوی سلامتی برای همه شهروندان بخصوص راکبین موتورسیکلت‌ ها، ابراز امیدواری کرد گفت: با اجرایی شدن این طرح، انشاالله گام موثری در جهت کاهش تصادفات موتورسیکلت‌ ها و نظم بخشی ترافیکی شهرمان برخواهیم داشت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شادی‌های کوچک بزرگ

شادی‌های کوچک بزرگ

حیاط خانه ما 20قدم پهنا داشت و 30قدم درازا. با یک باغچه که بزرگ‌ترین درخت یاس دنیا را داشت و سبد بسکتبالی که خیلی بلندتر از استانداردهای فیبا بود و یک دوچرخه آبی و قرمز که به دیوار تکیه کرده بود.

اشتباه‌های کرونایی ما

اشتباه‌های کرونایی ما

یک: اِرْحَمْ تُرْحَمْ؛ «رحم کن تا به تو رحم شود.» این پروتکل ناب امیرالمؤمنین است که در روزهای کرونایی به شدت به کار می‌آید.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر