jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۲۳۵۴۷۳   ۱۱ آبان ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

فدراسیون فوتبال در بیانیه‌ای اعلام کرد به موضوع فحاشی‌های روز پنجشنبه علیه خانواده رسول خطیبی ورود خواهد کرد.

در این بیانیه آمده است: «فدراسیون فوتبال ضمن ابراز تاسف و محکومیت اقدام معدودی در بی احترامی به خانواده معزز و محترم خطیبی که والده ارجمند دو شهید دفاع مقدس و رسول خطیبی که برادر آن دو شهید بزرگوار است، بلافاصله پس از مسابقه شب گذشته پرونده مربوط را در بالاترین سطح ارکان حقوقی و انضباطی فدراسیون باز کرده است و اقدام قاطعانه با عامل یا عوامل این اتفاق با هدف پاکسازی کامل فضای ورزشگاه‌ها به عمل خواهد آمد».
این فحاشی‌ها، واکنش نمایندگان استان آذربایجان شرقی را در مجلس شورای اسلامی و باشگاه ماشین‌سازی در پی داشت و هر یک به سهم خود به این ماجرا اعتراض کردند. در این بیانیه‌ها از ارگان‌های ذی‌ربط در وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال خواسته شده ضمن برخورد قاطعانه با مسببان این حرمت‌شکنی، نسبت به جلوگیری از تکرار چنین رویدادهای ناگوار در ورزشگاه‌ها اقدامات لازم را در دستور کار قرار دهند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

پایان یکجانبه‌ گرایی آمریکا

پایان یکجانبه‌ گرایی آمریکا

بعد از شکل‌گیری پیمان شانگهای در سال2001، برخی صاحب‌نظران و کارشناسان علوم سیاسی از آن به عنوان ناتوی شرقی نام بردند. معتقدم این سازمان از ناتو اهمیت بیشتری دارد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
روزنامه بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها