jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۲۳۵۴۷۳   ۱۱ آبان ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

فدراسیون فوتبال در بیانیه‌ای اعلام کرد به موضوع فحاشی‌های روز پنجشنبه علیه خانواده رسول خطیبی ورود خواهد کرد.

در این بیانیه آمده است: «فدراسیون فوتبال ضمن ابراز تاسف و محکومیت اقدام معدودی در بی احترامی به خانواده معزز و محترم خطیبی که والده ارجمند دو شهید دفاع مقدس و رسول خطیبی که برادر آن دو شهید بزرگوار است، بلافاصله پس از مسابقه شب گذشته پرونده مربوط را در بالاترین سطح ارکان حقوقی و انضباطی فدراسیون باز کرده است و اقدام قاطعانه با عامل یا عوامل این اتفاق با هدف پاکسازی کامل فضای ورزشگاه‌ها به عمل خواهد آمد».
این فحاشی‌ها، واکنش نمایندگان استان آذربایجان شرقی را در مجلس شورای اسلامی و باشگاه ماشین‌سازی در پی داشت و هر یک به سهم خود به این ماجرا اعتراض کردند. در این بیانیه‌ها از ارگان‌های ذی‌ربط در وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال خواسته شده ضمن برخورد قاطعانه با مسببان این حرمت‌شکنی، نسبت به جلوگیری از تکرار چنین رویدادهای ناگوار در ورزشگاه‌ها اقدامات لازم را در دستور کار قرار دهند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
طالبان باید خودش را ثابت کند

طالبان باید خودش را ثابت کند

اخباری که از افغانستان درباره عملکرد طالبان می‌رسد نشانگر این است که بیشتر باید درباره این جریان تامل کرد و به عبارتی هنوز برای قضاوت درباره این‌که آیا ماهیت این گروه تغییر کرده و طالبان امروز با طالبان دیروز فرق می‌کند زود است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها