jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۳۵۳۹۴ ۰۹ آبان ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

تصویربرداری سریال «ایل‌دا» که قصه اتحاد و همبستگی مردان و زنان عشایر در برابر دشمنان است، همچنان ادامه دارد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، تصویربرداری سریال «ایل‌دا» تاکنون ۴۰ درصد پیشرفت داشته و وارد صحنه‌های سخت‌تر و درگیری با بعضی افراد خودفروخته داخلی شده است.
این روز‌ها با بارش باران‌های شدید و متوالی و سیلابی شدن برخی مناطق لرستان و بالا آمدن آب رودخانه‌ها و همچنین سرد شدن هوا، کار برای گروه تولید سریال تلویزیونی «ایل‌دا» سخت‌تر شده است؛ به طوری که در بعضی روز‌ها کار تعطیل می‌شود، به‌ویژه این‌که بیشتر مکان‌های تصویربرداری خارجی و در مناطق طبیعی لرستان است.
به همین جهت، برنامه‌ریزی برای تصویربرداری هرروز و با داشتن چند سکانس رزرو است که اگر با نامساعد بودن هوا امکان گرفتن سکانس‌های اصلی نبود، گروه در جای دیگر امکان تصویربرداری داشته باشند.
در این مدت سکانس‌های مربوط به‌ مکان‌های‌ خانه صالح‌خان، نصیرخان، ایرج، مدرسه و همچنین آبشار و چند منطقه طبیعی دیگر در استان لرستان در حال تصویربرداری است و تا چندروز آینده تصویربرداری مکان‌های دیگر مثل پاسگاه و درمانگاه نیز شروع می‌شود. درمانگاه به علت کار زیاد به‌ویژه در زمان تصویربرداری قسمت‌های جنگ و همچنین در اختیار بودن این مکان فیلمبرداری برای عملیات جلوه‌های ویژه میدانی و امکان آسیب یا تخریب آن به طور کامل ساخته شد.
این سریال در گروه فیلم و سریال مرکز سیما‌فیلم و به تهیه‌کنندگی سید علیرضا سبط‌احمدی در حال تولید است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
کدام دست در این خاک باد می‌کارد؟

کدام دست در این خاک باد می‌کارد؟

چهاردهم دی‌ماه امسال یک روز تلخ برای افغانستان بود. از پاکستان خبر رسید، ۱۰ معدنچی هزاره که گویا هفت نفر از آنها افغانستانی بوده‌اند توسط تروریست‌ها در ۵۰ کیلومتری شهر کویته، شبانه سر بریده شدند.

آخرین تنفس مصنوعی آمریكا به تروریست‌های سعودی

آخرین تنفس مصنوعی آمریكا به تروریست‌های سعودی

خشم ایالات متحده آمریكا از شكست در جنگ یمن، به نقطه اوج خود رسیده است. بن‌سلمان، بن‌زاید و دیگر مهره‌های واشنگتن در منطقه به نماد استیصال در برابر مقاومت تمام‌عیار انصارا... و نیروهای مقاومت یمن تبدیل شده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر