jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۱۲۳۵۳۳۱   ۱۱ آبان ۱۳۹۸  |  ۱۴:۰۶

مادر کریستیانو رونالدو می گوید پسرش اگر پرتغالی نبود توپ طلای بیشتری را تا امروز به دست می آورد.

مادر کریس رونالدو: حق پسرم بیشتر از اینهاست / او ششمین توپ طلا را هم می گیرد

به گزارش جام جم آنلاین ، مادر کریستیانو رونالدو می گوید لیاقت پسرش این است که برای ششمین بار جایزه توپ طلای فوتبال جهان را ببرد. رسانه های مختلف نیز توپ طلای امسال را به طور قطعی متعلق به کریس رونالدو می دانند.

رونالدو همین یک ماه پیش برای کسب جایزه برترین بازیکن سال فیفا قافیه را به لیونل مسی باخت و این جایزه به اسطوره آرژانتینی رسید. اما دولورس آویرو مادر کریس می گوید حق پسرش بیشتر از اینها در فوتبال است.

مادر ستاره پرتغالی یوونتوس گفت: «دست‌های مافیا در کرونالدو ار است. فکر می‌کنم مافیا واژه مناسبی برای توصیف ماجرا باشد. بله یک مافیای فوتبالی وجود دارد. اگر همه چیز را دیده باشید، متوجه شده‌اید که همه چیز زیر سر مافیا است. اگر کریستیانو اسپانیایی یا انگلیسی بود، چنین کارهایی را در حقش انجام نمی‌دادند اما از آنجایی که او پرتغالی است و اهل مادیرا، خب ما شاهد چنین اتفاقاتی هستیم.»

مادر رونالدو در پاسخ به این سؤال که آیا فرزندش در این فصل ششمین توپ طلای خود را کسب خواهد کرد یا نه، عنوان کرد: «نمی‌دانم که آیا امسال می‌برد یا نه اما مطمئنم که بالاخره ششمین توپ طلایش را می‌گیرد. من فکر می‌کنم که اگر عملکرد او را بر اساس آنچه در طول فصل انجام داده تحلیل کنیم، می‌بینم که حقش است که این جایزه را ببرد.»

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر