jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۳۵۳۱۱ ۰۹ آبان ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

رسول خطیبی که به‌دلیل همزمانی تمرین ماشین‌سازی و نشست خبری پیش از بازی مقابل پرسپولیس نتوانسته بود به تهران سفر کند، در حاشیه تمرین دیروز ماشین‌سازی پاسخگوی سوالات خبرنگاران شد و گفت: در روزهای اخیر بازیکنان ما خوب تمرین کردند و روحیه خوبی دارند.

از نظر مصدومیت هم به غیر از فرید کریمی همه بازیکنان آماده‌اند. امیدوارم بتوانیم یک بازی هجومی و در خور شان ماشین‌سازی انجام بدهیم. شاید خیلی‌ها فکر کنند برای تک امتیاز به دیدار پرسپولیس می‌رویم اما ما در همه بازی‌ها هجومی بازی کرده‌ایم و پنجشنبه هم برای کسب امتیاز به زمین می‌رویم. بازی برای هر دو تیم سنگین است اما امیدوارم در بازی کمترین اشتباه را داشته باشیم و قطعا هر تیمی اشتباه کمی کند، موفق خواهد شد.
سرمربی ماشین‌سازی افزود: تیم پرسپولیس را آنالیز کرده‌ایم و امیدواریم یک بازی تماشاگرپسند انجام بدهیم. همیشه تیم‌های تبریزی در تهران هوادار دارند. امیدوارم این بار هم شاهد حضور هواداران ترک زبان در ورزشگاه باشیم و قطعا این موضوع انگیزه بازیکنان ما را بالا می‌برد. بازی برابر هواداران پرسپولیس انگیزه زیادی برای ما دارد و امیدوارم فردا شاهد حضور هواداران باشیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر