jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۳۴۸۷۷ ۰۷ آبان ۱۳۹۸  |  ۱۱:۰۵

سخنگوی فدراسیون فوتبال عراق تاکید کرد دیدار این کشور مقابل ایران در زمان مقرر در شهر بصره برگزار خواهد شد.

دیدار ایران و عراق در زمان مقرر در بصره برگزار می شود

به گزارش جام جم آنلاین ، تیم ملی فوتبال ایران در چهارمین دیدار خود در چارچوب مقدماتی جام جهانی و جام ملتهای آسیا روز 23 آبان در شهر بصره به مصاف عراق خواهد رفت.

شرایط حاکم بر کشور عراق اخیرا باعث لغو دیدارهای هفته پنجم لیگ فوتبال این کشور به طور کامل شد. همین مسئله شایعاتی به وجود آورد مبنی بر اینکه احتمال تغییر در زمان یا مکان برگزاری دیدار تیم های ملی عراق و ایران نیز وجود دارد.

اما الخراسانی، سخنگوی فدراسیون فوتبال عراق، درباره این مسئله در مصاحبه با شبکه تلویزیونی السومریه اظهار داشت: دیدار عراق و ایران در انتخابی جام جهانی در موعد مقرر برگزار خواهد شد و شهر بصره نیز از هر نظر آماده میزبانی از این این دیدار است.

وی درباره لیگ این کشور هم افزود: دیدارهای هفته پنجم لیگ برتر فوتبال عراق نیز به موازات برقراری ثبات در این کشور به زودی برگزار خواهد شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر