jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۳۴۸۵۲   ۰۶ آبان ۱۳۹۸  |  ۱۱:۵۴

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: چهار ماه است طلب من و دستیارانم پرداخت نشده و در این مدت از جیب خودم هزینه‌هایی کردم که هنوز آنها را هم دریافت نکردم.

کالدرون: 4ماه است که طلب من و دستیارانم پرداخت نشده

به گزارش جام جم آنلاین ، گابریل کالدرون در حاشیه تمرین امروز(دوشنبه) تیم فوتبال پرسپولیس در جمع خبرنگاران اظهار داشت:بعد از بازی دوستانه‌ای که داشتیم روز گذشته استراحت کردیم، بازیکنانی که مقابل شاهین بازی کردند بازی دوستانه برگزار کردند و در این یکی دو روز استراحت خوبی کردیم چون بعد از فیفا دی استراحت خوبی نداشتیم. شرایط تیم در حال حاضر خوب است چون 5 گل در بازی گذشته به ثمر رساندیم.

وی در خصوص جلسه‌ای که روز گذشته با انصاری‌فرد برگزار کرد گفت: ما هر هفته یک جلسه با مدیر باشگاه داریم و این جلسات روتین و معمولی است. هر تصمیم جدی و مهمی هم در آن گرفته شود باشگاه اعلام خواهد کرد.

وی با اشاره به گلزنی علی علیپور و اینکه این بازیکن پایش به گلزنی باز شد گفت: از اینکه علیپور روحیه‌اش را بدست ‌آورده خوشحالم. او کسی بود که بیش از همه بازیکنان دوست داشت گل بزند. همیشه گفته‌ام همه تیم باید کمک کنند تا مهاجمان گل بزنند. ما در بازی با شاهین خوب بازی کردیم و موقعیت‌ داشتیم و گل هم زدیم. فلسفه فوتبال من همین است که دیدید.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درخصوص بازدیدش از زمین چمن ورزشگاه درفشی‌فر گفت: روز گذشته از این زمین بازدید کردم ولی چمن این روزشگاه با وجود امکانات خوبی که در آنجا هست خوب نبود. چمن استادیوم درفشی‌فر باعث آسیب دیدگی بازیکنان می‌شود و خطرناک است. در حال حاضر در حال بررسی گزینه‌های دیگر هستیم تا ببینیم کجا می‌توانیم تمرین کنیم.

کالدرون درخصوص شادی گلی که مهدی ترابی در یکی از بازی‌های پرسپولیس انجام داد گفت: من می‌توانم فارسی بخوانم و نمی‌دانم او چه کاری انجام داده. بازیکنان هر کاری دوست دارند می‌توانند انجام دهند. علیپور هم در بازی گذشته زیر پیراهنش پیامی داشت. اینها نظر خودشان است، اگر پیام بدی باشد باشگاه به آنها هشدار می‌دهد و اگر خوب باشد که ما هم استقبال می‌کنیم. برای من مهم این است که بازیکنان گل بزنند و هر پیامی دوست دارند می‌توانند زیر پیراهنشان بنویسند.

وی در خصوص دیدار آینده پرسپولیس مقابل ماشین‌سازی تبریز گفت: هر بازی برای ما فینال است چون همه می‌خواهند پرسپولیس را شکست دهند شما این روزها می‌بینید من در حال اجرای یک فلسفه فوتبالی جدید در پرسپولیس هستم. ما باید این کار را دامه بدهیم. دلیلی ندارد خیال بازیکنان پرسپولیس راحت باشد و آنها یک گوشه تماشاگر باشند. ما نیاز به امتیاز داریم و به هر شکلی که شده باید بازی را ببریم.

کالدرون در پاسخ به سوال یک خبرنگار مبنی بر اینکه بعد از جلسه با انصاری‌فرد و توافق برای جذب مهاجم آیا خروج جونیور قطعی شده، گفت: این را باید از باشگاه بپرسید اما اگر از بازیکنی راضی نباشم او در تیم ما بازی نخواهد کرد درست مثل بازی آ‌خر.

سرمربی پرسپولیس درخصوص ا‌ینکه آیا صحت دارد اگرجونیور تا نیم فصل 5 گل نزد قراردادش با پرسپولیس فسخ می‌شود گفت: من قرارداد جونیور را ندیده‌ام و در این زمینه چیزی نمی‌دانم. این را شما خبرنگاران باید سوال و تحقیق کنید و بپرسید آیا او می‌خواهد از پرسپولیس برود یا نه. من مربی هستم که اگر بازیکنی خوب نباشد به او بازی نمی‌دهم.

خبرنگاری با اشاره به اینکه باید مشخص شود پرسپولیس به جونیور غرامت می‌دهد یا خیر از کالدرون پرسید که سرمربی پرسپولیس پاسخ داد: من اطلاعاتی در این زمینه ندارم اما در ماه دسامبر مطمئنا یک مهاجم می‌گیریم. ما برای لیگ قهرمانان آسیا یک مهاجم تاپ و خوب می‌خواهیم و همه روی این موضوع توافق نظر داریم. گزینه‌ای که به پرسپولیس آورده‌ایم گزینه نهم ما بوده و باید قبول کرد با این قیمت‌ها مهاجم خوب و با تجربه به اینجا نمی‌آید و با این پول فقط ممکن است یک بازیکن جوان به پرسپولیس اضافه شود.

وی با اشاره به نشست روز گذشته‌اش با مدیرعامل سرخ‌پوشان گفت: من اول از مدیر باشگاه خواستم مطالبات سال گذشته بازیکنان را پرداخت کند. چهار ماه است طلب من و دستیارانم پرداخت نشده و در این مدت از جیب خودم هزینه‌هایی کردم که هنوز آنها را هم دریافت نکردم از باشگاه خواسته‌ام تا دسامبر مشکلات ما را حل کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر