jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۲۳۴۶۳۲   ۰۲ آبان ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

محمود محمودزاده، سرپرست معاونت مسکن و ساختمان وزارت راه با اشاره به این‌که در قالب طرح اقدام ملی مسکن ۴۰۰ هزار واحد مسکونی به متقاضیان تحویل داده می‌شود، افزود: هم‌اکنون ۱۸۰ واحد در مراحل مختلف اجرایی قرار دارد که ثبت‌نام برای دریافت این واحدها از نیمه آبان ماه شروع خواهد شد.

محمودزاده در گفت‌وگو با خبرگزاری صداوسیما با بیان این‌که برای ثبت‌نام در این طرح سامانه‌ای به‌زودی معرفی می‌شود، گفت: ثبت‌نام برای این طرح به صورت آزمایشی در استان کرمان شروع‌شده و تا پایان سال در همه استان‌ها انجام خواهد شد.
سرپرست معاونت مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی با اشاره به این‌که چهار ارگان در این طرح مشارکت دارند، ادامه داد: ثبت‌نام‌های این مرحله مربوط با بنیاد مسکن است و مابقی ارگان‌ها نیز به مرور آماده اجرا و عملیاتی کردن این طرح خواهند شد.
محمودزاده با اشاره به این‌که ثبت‌نام برای این طرح چهار شرط اصلی دارد، گفت: متقاضی باید فاقد مالکیت مسکن باشد، تأهل، استفاده نکردن از امکانات دولتی و داشتن سابقه سکونت در شهر مورد درخواست شرایط اصلی ثبت‌نام در این طرح است.
وی این طرح را یک طرح هدفمند برای دهک‌های متوسط به پایین کشور دانست و افزود: در قالب این طرح مابقی واحدهای مسکن مهر نیز با سرعت تکمیل و به متقاضیان تحویل داده می‌شود.سرپرست معاونت مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی با بیان این‌که کشور نیاز به ۸۰۰ هزار واحد مسکونی دارد، گفت: دولت برای تأمین همه این واحدهای مسکونی ورود نخواهد کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نکات مثبت و منفی مذاکرات وین

نکات مثبت و منفی مذاکرات وین

یک نکته مثبت و خوب مذاکرات وین این است که مسؤولان دولت با یک موضع عقلانی و مبتنی بر سیاست قطعی نظام در مذاکرات سطح کارشناسی حاضر شده‌اند.

مصونیت جوانان از کرونا، باطل است

مصونیت جوانان از کرونا، باطل است

از ابتدای شیوع کووید ۱۹ در جهان، ناشناخته بودن ویروس کرونا تنها محدود به درک مردم عادی نبود و این ویروس برای جامعه پزشکی هم ناشناخته بود.

خودمان به خودمان رحم کنیم

خودمان به خودمان رحم کنیم

متاسفانه کرونا روی زندگی همه تأثیر منفی گذاشته است. به‌خصوص هنرمندان و پیشکسوت‌هایی مثل من که حدود ۱۵- ۱۴ ماه است که هیچ پیشنهادی را قبول نکردم.

گفتگو

بیشتر
کار ناتمام محققان با آرسیبو

مدیر عملیاتی تلسکوپ رادیویی ساردینیا در گفتگو با جام‌جم از داغ‌ترین حوزه‌های مطالعاتی در اخترشناسی رادیویی می‌گوید

کار ناتمام محققان با آرسیبو

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر