jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۱۲۳۳۳۰۹   ۲۴ مهر ۱۳۹۸  |  ۱۴:۵۰

هالک بانک ترکیه در بیانیه‌ای می‌گوید اقدام اخیر مقام‎های قضایی آمریکا بخشی از تحریم‌های علیه آنکارا به دلیل عملیات در شمال شرق سوریه است.

واکنش هالک بانک ترکیه به اتهامات آمریکا

به گزارش جام جم آنلاین از میزان، «هالک بانک» ترکیه در واکنش به درخواست محاکمه این بانک توسط مقام‎های قضایی آمریکا، این اقدام را سیاسی کاری خواند.

هالک بانک ترکیه، یکی از بزرگ‌ترین بانک‌های این کشور در واکنش به درخواست محاکمه دادستان‌های آمریکایی علیه این بانک، این اقدام را سیاسی کاری خواند.

در بیانیه این بانک آمده است: اتهامات دادستان‌های آمریکایی به این بانک با عنوان دور زدن تحریم‌های آمریکا علیه ایران، برخورد قانونی بی سابقه است.

این نهاد مالی اقدام مقام‎های قضایی آمریکا را بخشی از تحریم‌های واشنگتن علیه ترکیه در واکنش به عملیات این کشور در شمال شرق سوریه خواند.

دادستان‌های آمریکایی روز سه شنبه با طرح درخواست محاکمه هالک بانک در دادگاه فدرال «منهتن»، این بانک را به آنچه تلاش برای نقض تحریم‌ های آمریکا علیه ایران و پولشویی خواندند، متهم کردند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
افزایش قدرت بازدارندگی مقاومت

افزایش قدرت بازدارندگی مقاومت

اعلام آتش‌ بس از سوی کابینه نتانیاهو، آن هم پس از 11روز کودک‌کشی و بمباران همه نقاط فلسطین توسط رژیم‌صهیونیستی، پیروزی بزرگی برای فلسطینیان محسوب می‌شود.

نان در خون مردم زدن

نان در خون مردم زدن

«این که آنها آتش‌ بس یکطرفه اعلام کنند و تجاوزها و کشتارهایشان متوقف شود، خوب بوده اما کافی نیست. مساله اصلی قدس است.»

آسمان ابری کابل

آسمان ابری کابل

یک: «ما هزاره‌ها را پنجاه‌پنجاه و صدتاصدتا می‌کشیم و چنان مرموز هم می‌کشیم که این‌ها نمی‌دانند از کجا زده شدند.» اینها را عبدالمنان نیازی گفته است، پس از آنکه مذهب هزاره‌ها، یعنی تشیع را «دروغین» خواند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر