jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۲۳۱۹۵۲   ۱۵ مهر ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

بهنام برزای که سال گذشته موفق شد تک گل پدیده را به استقلال بزند و نقش مهمی در عدم موفقیت آبی‌ها در لیگ‌برتر داشته باشد، امسال هم موفق شد با پیراهن گل‌گهر دروازه آبی‌ها را باز کند. او می‌گوید کلا سرنوشتش با استقلال گره خورده است چون تیم محبوبش است.

برزای درباره پنالتی جنجالی بازی استقلال توضیح می‌دهد: «در بازی رئال مادرید و گرانادا هم دقیقا صحنه‌ای مشابه این اتفاق افتاد. دروازه‌بان رئال توپ را در اختیار داشت که مهاجم گرانادا رفت برای توپ و دروازه‌بان آنها از پشت او را زد. داور هم خطای پنالتی گرفت. صحنه دقیقا شبیه صحنه خطا روی من بود. بنابراین داور اشتباه نکرد. خیلی از کارشناسان داوری هم گفتند پنالتی بوده است. شاید اول گفتند نبوده ولی بعد حرفشان را عوض کردند. بنابراین بحثی درباره آن وجود ندارد. علی کریمی پای من را زد و در صحنه هم کاملا مشخص است. او بی احتیاطی کرد و من سرنگون شدم.»
برزای درباره پنالتی و گلش هم چنین نظری می‌دهد: «حسینی خوب مسیر توپ را تشخیص داد ولی خوش‌شانس بودم که در برگشت دوباره زیر پای من افتاد و توانستم دروازه او را باز کنم.»

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یقینا «خیر» است

یقینا «خیر» است

نشست خبری آقای رئیسی به عنوان رئیس‌ جمهور منتخب در فاصله کوتاه بعد از پیروزی در رقابت‌ های انتخاباتی آن هم با حضور تعداد زیادی از خبرنگاران داخلی و خارجی که به طور معمول سوالات چالش‌ برانگیز در حوزه‌های بین‌المللی و موضوعات مرتبط با سیاست داخلی ایران را مطرح می‌کنند، در نوع خود حاکی از شجاعت بالای اوست.

همان امام رضایی که داشتم، دارم

همان امام رضایی که داشتم، دارم

بارها وقتی پسرم یا دخترم در حیاط و روی مرمرهای خنک و تمیز صحن‌تان بدو بدو می‌کردند، همان‌طور که یک چشمم به گنبد شما بود و یک چشمم به بچه‌ها که گم نشوند و سکندری نخورند و نیفتند، به این فکر می‌کردم یعنی همین‌ قدری که مشهد رفتن کودکی‌های ما کیف می‌داد، مشهد رفتن اینها هم کیف می‌دهد؟ همان‌قدر به ما که خوش می‌گذشت به اینها هم خوش می‌گذرد یا نه؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر