jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۳۱۸۹۳ ۱۵ مهر ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

برنامه زنده «عصر خودمونی» رادیو نمایش این هفته به ضرب‌المثل‌های ایرانی می‌پردازد .

به گزارش روابط‌عمومی اداره‌کل هنرهای نمایشی رادیو، ساجد قدوسیان تهیه‌کننده برنامه این هفته عصر خودمونی ضمن اعلام این مطلب گفت: تا روز چهارشنبه، ضرب‌المثل‌هایی مانند توانگری به قناعت به از توانگری به بضاعت، حساب به دینار بخشش به خروار، تا تنور داغه نون رو بچسبون، نیش عقرب نه از ره کین است اقتضای طبیعتش این است و شاه‌ماهی که تو حوض نباشه قورباغه سپهسالاره، در قالب سوالات متنوع اجتماعی به صورت زنده با شنوندگان مطرح می‌شود.
وی افزود: سوالاتی که این هفته در برنامه زنده عصر خودمونی با مردم مطرح می‌شود شامل این موارد است: اگر می‌خواهیم قناعت پیشه کنیم چه چیزهایی را باید حذف کنیم؟ اگر می‌خواهیم ببخشیم چه چیزهایی را بدون حد و مرز ببخشیم؟ چه فرصت‌هایی در زندگی داشته‌اید که از آن خوب استفاده کردید؟ ضربه‌ای که انسان‌ها به یکدیگر می‌زنند دردناک‌تر است یا ضربه‌ای که حیوانات به انسان‌ها می‌زنند؟ و با افرادی که بدون شایستگی به جایی رسیده‌اند چگونه باید برخورد کرد؟
گفتنی است برنامه زنده عصر خودمونی این هفته به تهیه‌کنندگی و سردبیری: ساجد قدوسیان، گویندگی: معصومه روحبخش، محمدرضا لبیب و نویسندگی: سارا آقامحمدی، حمید پارسا، الهام حاجی‌نژاد و با بازی: آرش راسخ، عماد شمس‌ا...، الهام حاجی‌نژاد، محمدرضا لبیب و حمید پارسا هر روز غیر از پنجشنبه و جمعه ساعت 18 و 30 دقیقه از رادیو نمایش پخش می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شمایل دانش و خرد

شمایل دانش و خرد

دانش و دانایی و خرد، بزرگ‌ترین سرمایه یک انسان و یک ملت است. فرهنگ‌ها و تمدن‌ها بر بنیاد این هر سه پدید آمده، بالیده و بارور و بارآور شده‌اند و چشمه هنرها در سایه ایمن دانایی و خرد، جوشیده و جاری گشته و فضای زیست فردی و اجتماعی را در هوایی تازه و اهورایی زنده و شاداب ساخته‌اند.

۱۶ آذر؛ زادروز گفتمان «نه به ذلت»

۱۶ آذر؛ زادروز گفتمان «نه به ذلت»

۱۶ آذر ۱۳۳۲ شهادت دانشجویان دانشگاه تهران در اعتراض به سفر نیکسون به ایران پس از کودتای ۲۸ مرداد، آغاز خط مبارزه 67 ساله‌ای است که امپراتوری پر نخوت و شیطانی آمریکا را به سراشیبی افول کشاند.

خطر تندروی در رفع محدودیت‌ ها

خطر تندروی در رفع محدودیت‌ ها

در کشور ما دور تازه محدودیت‌ های کرونایی از اول آذرماه آغاز شد که این تقریبا مصادف با اعمال محدودیت‌های جدید در اغلب کشورهای درگیر با کرونا و به‌خصوص اروپا بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر