jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۲۳۰۵۹۳   ۰۷ مهر ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

سیستان و بلوچستان زیباست و ظرفیت گردشگری هم زیاد دارد، اما تاکنون مهجور مانده و حالا دیگر وقتش رسیده آستین همت بالا بزنیم و آن را آن‌گونه که هست با تمام زیبایی هایش، به مردم ایران و جهان معرفی کنیم؛ یعنی همان کاری که قرار است پویش معرفی و توسعه سیستان و بلوچستان انجام دهد و به خاطرش پویشی با ۲۵ اقدام ملی، ۱۵ اقدام استانی و سه اقدام بین‌المللی شکل گرفته است.

خبری که ما آن را به نقل از ابراهیم لاریجانی، مدیرکل دفتر بازاریابی و تبلیغات گردشگری وزارت میراث‌فرهنگی بیان می‌کنیم که می‌گوید: این پویش شکل گرفته تا هم به شناخته شدن استان کمک کند و هم با همکاری آژانس‌ها در این استان به نقطه‌ای برسیم که حضور گردشگران به حداکثر برسد. به گفته وی ۳۱ اداره کل استانی در بحث معرفی سیستان و بلوچستان همکاری می‌کنند و می‌افزاید: برنامه‌های شب‌های فرهنگی استان نیز بعد از ایام محرم و صفر در سراسر کشور برگزار می‌شود./جام جم

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نباید دوباره معطل غرب شویم

نباید دوباره معطل غرب شویم

تحولاتی که در ارتباط با برنامه هسته‌ای ایران در روزهای اخیر در اروپا و با حمایت آمریکا در حال رخ دادن است عمدتا به‌دلیل موضع قاطع ایران در اجرای حرف قطعی است که مقام معظم رهبری اعلام کردند مبنی بر این‌که تا وقتی لغو تحریم‌ها به صورت کامل صورت نگیرد ما نیز به تعهدات برجامی خودمان باز نخواهیم گشت و فقط وقتی آمریکا به‌صورت عملی، تحریم‌ها را بردارد و این مساله راستی‌آزمایی شود آن زمان ایران هم حاضر است بار دیگر تعهدات برجامی خود را به‌صورت کامل اجرا کند.

چراغ سبز به کرونا و سفر

چراغ سبز به کرونا و سفر

براساس آخرین اطلاعات می‌توان گفت وضعیت کرونا در کشور بسیار شکننده است، چراکه وضعیت ‌ ۱۱ شهرستان ‌قرمز، ۳۲شهرستان نارنجی، ۲۵۱ شهرستان زرد و ۱۵۴ شهرستان نیز آبی گزارش شده است.

گفتگو

بیشتر
ورزش، رمز سلامت در سالمندی

در گفت‌وگو با دکتر ایرج عبداللهی، عضو هیأت‌مدیره انجمن فیزیوتراپی ایران با بهترین فعالیت‌ های ورزشی برای سالمندان آشنا می‌شویم

ورزش، رمز سلامت در سالمندی

زمزمه‌های ناامیدکننده

گفت‌وگو با محمد مرندی درباره اخبار ضد و نقیض رسانه‌های خارجی مبنی بر «گفت‌وگو‌های امیدوار کننده ایران و غرب»

زمزمه‌های ناامیدکننده

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
حراجی جراحی!

درآمد بالا و ریسک کم عمل جراحی زیبایی سبب شده برخی پزشکان برخلاف تخصص‌شان به این بازار رو بیاورند

حراجی جراحی!

پیشخوان

بیشتر