jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۱۲۲۹۶۵۳   ۰۲ مهر ۱۳۹۸  |  ۰۹:۴۰

بهترین های فوتبال زنان در سال 2019 مشخص شدند.

بانوی جنجالی برترین بازیکن جهان فوتبال زنان شد

به گزارش جام جم آنلاین ، مگان راپینو کاپیتان جنجالی تیم ملی فوتبال زنان آمریکا که سلسله مصاحبه هایی ضد ترامپ انجام داده بود جایزه برترین بازیکن فوتبال زنان جهان را به دست آورد. در این مراسم، ساری وان وینندال دروازه بان تیم ملی بانوان هلند که با این تیم به مقام نایب قهرمانی رقابت های جام جهانی 2019 رسید، دروازه بان سال فیفا شناخته شد.

بعد از اعطای این جایزه، تیم منتخب سال فیفا مشخص شد:

ساری وان وینندال

مدافعین / لوسی برنز، نیلا فیشر، کلی اوهارا، وندی رنار

هافبک / جولی ارتس، آماندین هنری، رز لاول

مهاجمین/ مارتا، الکس مورگان، مگان راپینو

جایزه بهترین مربی سال در بخش بانوان به جیل الیس سرمربی تیم ملی بانوان آمریکا رسید که در جام جهانی 2019 همراه تیم ملی آمریکا قهرمان جهان شد. آنها مقتدرانه به این قهرمانی رسیدند و در 7 بازی 26 گل زدند و تنها 3 گل دریافت کردند. او در این بخش فیل نویل از انگلیس و سارینا ویگمن از هلند را به عنوان رقیب می دید که موفق به کسب عنوان مربی سال شد.

جایزه بهترین بازیکن سال در بخش بانوان نیز به کاپیتان تیم ملی امریکا مگان راپینو رسید که نقشی کلیدی در ثبت قهرمانی آمریکا در جام جهانی ایفا کرد. او در جام جهانی 2019 نیز هم کفش طلا و هم توپ طلای جام را از آن خود کرد. راپینو در این بخش هموطنش الکس مورگان و لوسی برنز بازیکن تیم ملی انگلیس را شکست داد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها