Logo jame jam online for Site - SVG - Positive
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۲۸۷۰۵ ۲۶ شهريور ۱۳۹۸  |  ۱۵:۵۰

رونالدو برنامه خود را برای ازدواج با نامزد دیرینه‌اش اعلام کرد.

رونالدو برنامه‌اش را برای «ازدواج» اعلام کرد

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از سایت نشریه میرر انگلیس، ستاره پرتغالی 34 ساله یوونتوس از سال 2016 با جورجینا رودریگز در رابطه بوده است. این زوج در نظر دارند تا سرانجام با یکدیگر پیوند زناشویی ببندند.

رونالدو در مصاحبه خبری در خصوص ازدواج با نامزد خود گفت: «روزی با یکدیگر ازدواج خواهیم کرد و من از این موضوع اطمینان دارم. آرزوی مادرم نیز این است که من ازدواج کنم بنابراین یک روز این اتفاق خواهد افتاد.»

نامزد این ستاره پرتغالی در خصوص آشنایی این دو گفت: «اولین دیدار ما در مراسم برند گوچی بود که من به عنوان دستیار فروشنده حضور داشتم. چند روز بعد، ما بار دیگر یکدیگر را در مراسم برند دیگری ملاقات کردیم. با یکدیگر صحبت کردیم. عشق ما در نگاه اول بود.»

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب فرهاد مجیدی یک انتخاب منطقی برای استقلال نبود. احساسی او را انتخاب کردند، درست مثل همین حالا که دارند احساسی و به خاطر فشار تماشاگر، آندره‌آ استراماچونی را سرمربی استقلال می‌کنند.

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر