jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۲۸۲۵۵ ۲۴ شهريور ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

آخر هفته پایتخت با مرگ مشکوک سه مرد و یک کودک در بیمارستان‌های پایتخت و ارتفاعات دربند سپری شد. کارآگاهان پلیس با دستور بازپرس جنایی، تحقیقات دراین‌باره را آغاز کرده‌اند.

به گزارش خبرنگار جنایی جام‌جم، در نخستین حادثه، ساعت 11 و 59 دقیقه پیش ازظهر بیستم شهریور امسال، یکی از ماموران کلانتری نامجو، مرگ سرباز 23 ساله‌ای به نام سجاد را به بازپرس کشیک قتل دادسرای جنایی تهران گزارش داد که شواهد نشان می‌داد او به‌خاطر مسمومیت با غذا بد حال شده و در بیمارستان فوت کرده است. خانواده‌اش مدعی بودند که فرزندشان بعد از خوردن غذای پادگان محل خدمتش در شهر همدان بد حال شده و به بیمارستانی در تهران منتقل شده، اما فوت کرده و اکنون از مسؤولان پادگان شکایت دارند. این در حالی بود که مسؤولان پادگان در تحقیقات اولیه اعلام کردند سرباز جوان بیرون از پادگان بوده و همان جا غذا خورده که باعث مسمومیت و مرگ وی شده است.
تحقیقات پلیسی برای رازگشایی از ماجرای مرگ این سرباز ادامه دارد.
دومین حادثه، ساعت 4 و 25 دقیقه بیست و یکم شهریور امسال از سوی ماموران کلانتری دربند به بازپرس گزارش شد و مربوط به سقوط مرگبار مرد 50 ساله‌ای هنگام کوهنوردی در ارتفاعات دربند بود. پس از تحقیق از دوست مرد کوهنورد که شاهد ماجرا بود، معلوم شد آنها برای کوهنوردی به ارتفاعات رفته بودند که در میانه راه و در نزدیکی یک صخره مرد میانسال پایش لیز خورده و نتوانسته تعادلش را حفظ کندو با سقوط از صخره فوت شده است.
بیش از چهار ساعت از این حادثه مرگبار گذشته بود که بازپرس جنایی در تماس تلفنی ماموران کلانتری ونک با خبر شد پسر دو ساله‌ای به‌دلیل سوختگی شدید در بیمارستان مطهری تهران فوت کرده است. تحقیقات درباره مرگ او آغاز و معلوم شد این کودک و خانواده‌اش در یکی از محله‌های شهر ابهر زندگی می‌کردند.
او هنگام بازی در کنار دیگ آب در حال جوش برای تهیه غذای نذری، تعادلش را از دست داده و با افتادن داخل دیگ سوخته است. او به‌دلیل شدت سوختگی از چند روز پیش به تهران منتقل شده اما با وجود تلاش پزشکان بیمارستان مطهری به‌دلیل شدت سوختگی فوت شده است.
ساعت 22 و 12 دقیقه ماموران کلانتری نامجو از مرگ مشکوک مرد 45 ساله‌ای در یکی از بیمارستان‌های پایتخت خبر دادند. در تحقیقات معلوم شد مقتول از مرد میانسالی پول طلب داشته اما موفق به دریافت طلبش نشده تا این‌که شب حادثه به‌طور اتفاقی مرد بدهکار را در خیابان می‌بیند و بر سر موضوع طلبش با او حرف می‌زند. در ادامه با شدت درگیری، مرد بدهکار وی را هل داده که طلبکار به زمین افتاده و حالش بد می‌شود. با انتقال این مرد به بیمارستان، او فوت کرد.
مرد بدهکار به اتهام قتل تحت تعقیب پلیس قرار گرفت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سختی‌های موج سوم کرونا

سختی‌های موج سوم کرونا

چند روزی است اوضاع بیمارستان مسیح‌دانشوری به‌عنوان یکی از مهم‌ترین بیمارستان‌های مرجع کرونا در ایران نگران‌کننده شده و روزانه حدود 200بیمار به اورژانس کرونای این بیمارستان مراجعه می‌کنند.

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

نظام خانواده یک نهاد اساسی و محوری در جامعه است و به عنوان هسته اولیه برای سایر نهادهای اجتماعی به شمار می رود. همانطور که نظام های بزرگ اجتماعی، قوانین و حقوق خاص خودشان را در ارتباط با اداره و استحکام و رشد و بالندگی دارند لذا جهت تحکیم بنیان خانواده باید خانواده ها را آموزش داد. بدین ترتیب با توجه به تاثیر مستقیم آموزش بر وضعیت زوجین، شناسایی و تعیین عللی که به بهبود روابط زناشویی منجر می شود، در پیشگیری از مشکلات آنان نقش موثری خواهد داشت.

اشتباه‌های کرونایی ما

اشتباه‌های کرونایی ما

یک: اِرْحَمْ تُرْحَمْ؛ «رحم کن تا به تو رحم شود.» این پروتکل ناب امیرالمؤمنین است که در روزهای کرونایی به شدت به کار می‌آید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر