jamejamonline
ورزشی گیشه روزنامه کد خبر: ۱۲۲۸۱۶۲ ۲۴ شهريور ۱۳۹۸  |  ۰۹:۳۲

روزنامه های ورزشی امروز چند سوژه مشترک دارند. علیرضا بیرانوند و محرومیت یک جلسه‎ای‎اش یکی از همین سوژه است.

مرور روزنامه ‎های ورزشی امروز / فرهاد یا حمید؛ مسئله این است

جام جم آنلاین - صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز را اینجا ببینید:

*طبیعی است که روزنامه ای مثل پیروزی در صدد دفاع از او باشد و طبیعی‎تر است که روزنامه هایی مثل استقلال جوان به محرومیت کم او اعتراض کنند و بگویند چرا فقط یک جلسه؟ و چرا این محرومیت شامل دربی نیست؟!

*در سوی دیگر نوع واکنش روزنامه ها به ماجراهای ادامه دار تیم ملی فوتبال امید دیگر سوژه مشترک روزنامه هاست. روزنامه گل ادعا می کند فرهاد مجیدی از فحاشی استیلی به بازیکنان تیم ملی امید فیلم دارد، فیلمی که باعث می شود استیلی نتواند جای مجیدی را در این تیم بگیرد. از سویی دیگر ایران ورزشی نظری عکس این را دارد. بر اساس ادعای این روزنامه مجیدی به زودی اخراج و استیلی بدون هیچ مانعی جانشین می شود.

*اشتباه فاحش علیفر در گزارش دیروز رئال مادرید و لوانته از دیگر عناوین روزنامه‎های ورزشی گذشته به شمار می رود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب فرهاد مجیدی یک انتخاب منطقی برای استقلال نبود. احساسی او را انتخاب کردند، درست مثل همین حالا که دارند احساسی و به خاطر فشار تماشاگر، آندره‌آ استراماچونی را سرمربی استقلال می‌کنند.

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر