jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۱۲۲۸۱۲۱   ۲۳ شهريور ۱۳۹۸  |  ۱۵:۱۴

روزنامه های ورزشی اسپانیا با فاصله گرفتن از سوژه هایی تکراری مثل مسی، نیمار و امباپه بیشتر روی یک موضوع مهم دیگر زوم کرده اند؛ جام جهانی بسکتبال.

مرور صفحه نخست روزنامه های ورزشی اسپانیا؛ تغییر رویه 4 نشریه بزرگ (تصاویر)

به گزارش جام جم آنلاین ، چهار نشریه بزرگ اسپانیایی یعنی آس، مارکا، موندودپورتیوو و اسپورت امروز از روال همیشگی خود خارج شده اند.

دو تای اول هوادار تیم رئال مادرید هستند و دو تای دوم کاملا در اختیار باشگاه بارسلونا قرار دارند.

این چهار روزنامه بزرگ اسپانیایی امروز از روال تقریبا ثابت خود خارج شده‎اند. به غیر از یکی بقیه آنها با فاصله گرفتن از نقل و انتقالات و پرداختن به حواشی ستاره هایی مثل نیمار و یا مصدومیت مسی بر روی جام جهانی بسکتبال زوم کرده‎اند.

#روزنامه_مارکا امروز گاسول ستاره بزرگ اسپانیا را روی جلد برده. تیتر امروز این نشریه هم این است: اسپانیا.

تیم ملی بسکتبال اسپانیا در جام جهانی بسکتبال حضور دارد. ارائه برنامه دیدارهای لالیگا بخش کوچکی از جلد امروز مارکاست.

#روزنامه_آس نیز مانند مارکا عکس گاسول را روی جلد برده. این نشریه تیتر زده: «فینال قلبی». این تیتر به تقابل آرژانتین و اسپانیا در جام جهانی بسکتبال می‏پردازد.

#روزنامه_موندو نشریه هوادار بارسلونا هم مثل دیگر نشریات مهم و معتبر اسپانیایی با فراموش کردن فوتبال فقط بسکتبال را درشت کرده است.

این تیم روزنامه با تیتر یک کلمه ای «بزرگ» به پیروزی روز گذشته اسپانیا مقابل استرالیا و صعود به فینال و تقابل با آرژانتین در این دیدار اشاره کرده است. گاسول روی جلد این نشریه هم رفته است.

در گوشه ای کوچک از این روزنامه به وضعیت مصدومیت سوارز اشاره شده است.

#روزنامه_اسپورت تنها روزنامه ای در میان چهار روزنامه بزرگ اسپانیایی به شمار می رود که همچنان فوتبال برایش مهم است.

«گرسنه فوتبال» تیتری است که این نشریه به کار برده و به آغاز فصل جدید لیگ قهرمانان اروپا اشاره می کند.

اسپورت در بخشی دیگر از پیروزی ۹۵-۸۸ اسپانیا مقابل استرالیا و حضور این تیم در فینال جام جهانی بسکتبال با تیتر « عالی» یاد کرده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
غافل از جوانگرایی

غافل از جوانگرایی

لیگ جهانی والیبال سال 1990 راه‌اندازی شد و در نوع خودش در ورزش جهان بی‌نظیر بود چون هیچ ورزشی در سطح دنیا لیگ نداشته مگر لیگ باشگاهی  اما این لیگ در رده ملی بود.

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر