jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۲۲۸۰۵۶   ۲۳ شهريور ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

مردی که به بهانه رمالی، مردم را فریب داده و بعداز کلاهبرداری از آنها، پول‌ها را به حساب مرد مقیم تایلند واریز می‌کرد، بازداشت شد.

به گزارش جام‌جم، اوایل تابستان امسال افرادی با حضور در پلیس فتای تهران بزرگ ازمردی به اتهام رمالی و کلاهبرداری شکایت کردند. در جریان تحقیقات پلیس فتا از شاکیان معلوم شد آنها از چندی پیش با یک کانال تلگرامی آشنا شده اند که در زمینه رمالی و نوشتن نسخه‌های خوشبختی برای حل مشکلات زندگی فعالیت داشته است. بعداز اعتماد شاکیان به مرد رمال، از وی مهره مار و شرف الشمس و ... خریده اند اما بعد متوجه تقلبی بودن اموال شده‌اند. رد مرد رمال در خانه‌ای در یکی از محله‌های تهران شناسایی و او بازداشت شد. در بازرسی از خانه متهم تعدادی ابزار و آلات رمالی و وسایل تقلبی از جمله مهره مار کشف شد. مرد رمال اعتراف کرد مدتی است با فردی در تایلند آشنا شده و پول‌های دریافتی از راه کلاهبرداری را به حساب بانکی آن فرد واریز و بعد او این پول را به ارز تبدیل و به حسابش واریز کرده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تازه اول کار است

تازه اول کار است

دوستی صاحب‌نظر را جایی دعوت کرده بودند برای جلسه بارش افکار طرح و ایده برای سالگرد شهادت عزیز دل‌مان حاج قاسم سلیمانی.

عقب‌ نشینی مقابل قاطعیت

عقب‌ نشینی مقابل قاطعیت

استراتژی مقاومت و ایستادگی در برابر زورگویی‌ های غرب موجب عقب‌نشینی آنها در برابر مقاومت ملت ایران شده است.

ناجیان صلح در سرزمین جنگ

ناجیان صلح در سرزمین جنگ

شنبه گذشته در افغانستان روز ملی سرباز بود. بسیاری از مسؤولان آنجا هم در رثای سربازان حرف‌هایی زدند. در استان‌های مختلف محافل بزرگداشت برایشان برگزار شد.

گفتگو

بیشتر
بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

دکتر سونیا اسکندریون، متخصص جراحی زنان تأکید می‌کند بارداران از پرداختن به فعالیت‌هایی که با خطر افتادن همراه است، پرهیز کنند

بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
حراجی جراحی!

درآمد بالا و ریسک کم عمل جراحی زیبایی سبب شده برخی پزشکان برخلاف تخصص‌شان به این بازار رو بیاورند

حراجی جراحی!

پیشخوان

بیشتر