jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۲۲۶۳۷۷   ۱۱ شهريور ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام درباره سرنوشت کنوانسیون‌های سی.اف.تی و پالرمو گفت: از ۴۰موردی که درباره این لوایح مطرح بود به ۲۸مورد پاسخ داده شد و دولت در حال اجرای این موارد است. فعلا ضرورتی در تصمیم‌گیری نسبت به این لوایح در مجمع تشخیص مصلحت نمی‌بینیم.

محمدرضا باهنر در نشست خبری همچنین در پاسخ به سوالی درباره ارتباط با جبهه پایداری و نواصولگرایی و علت حضور اصولگرایان در انتخابات نیز بیان کرد: در همه انتخابات اعلام کرده‌ایم علت حضور ما، فراهم کردن زمینه حضور حداکثری مردم است.
وی افزود: در این شورای ائتلاف و وحدت اصولگرایان آقای قالیباف هم می‌آیند، قصد انشعاب و جداسازی هیچ طیفی وجود ندارد. با طیف آقای احمدی نژاد کاری نداریم.
باهنر ادامه داد: تاکنون جبهه پایداری نماینده‌اش را نفرستاده است و از طیف آقای لاریجانی هم دعوت نشده که این هم از اشکالات شورای ائتلاف است که باید برطرف شود.
رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری تصریح کرد: شورای ائتلاف اصولگرایان کلید خورده و چشم‌انداز ما وحدت صددرصدی است. در دوره‌های گذشته هم این بوده که شاید به این عدد صددرصد نرسیم، اما سعی خود را خواهیم کرد، بنده در آن جلسه هستم و شرکت می‌کنم./میزان

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقطه طلایی

نقطه طلایی

یک) عکس را خیلی وقت است گذاشته‌ام. جایی که همیشه جلوی چشمم باشد. پشت عکس، بابا با خودکار آبی و خط شکسته نستعلیق نوشته: «باغ اکبرآقا- نوروز۱۳۶۵ - با محمدمهدی جان».

از دکتر نجیب تا دکتر غنی

از دکتر نجیب تا دکتر غنی

حملات و ترورهای مرگبار در سراسر افغانستان به امری روزمره بدل شده‌است. هر کسی هم می‌تواند هدف باشد.

رشته ‌کوه‌هایی به نام پدر

رشته ‌کوه‌هایی به نام پدر

از یک سنی به بعد، دیگر شخص و انسان نیستند. تبدیل می‌شوند به یک مفهوم. یک مکتب، یک تفکر. بعضی وقت‌ها با یک من عسل نمی‌شود خوردشان.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
یک عصر متفاوت

در مرحله نیمه‌نهایی عصرجدید چه اتفاقاتی افتاد؟ به همراه جزئیاتی از چگونگی برگزاری مرحله پایانی

یک عصر متفاوت

پیشخوان

بیشتر