jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۲۲۶۱۳۸   ۱۰ شهريور ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

رئیس قوه قضاییه گفت: باید معلوم شود که آل سعود با پول‌های خود چگونه تروریست‌ها را حمایت می‌کند.

به گزارش میزان، آیت ا... ابراهیم رئیسی در دیدار جانبازان و خانواده‌های شهدای ترور گفت: آنکه می‌تواند چهره جاهلیت مدرن را که امروز دنیا مبتلا به آن است برملا کند، خون مطهر شهدای عالیقدری همچون رجایی، باهنر، بهشتی، لاجوردی و شهدای ترور و شهدای عالیقدری است که مظلومانه در کردستان و اهواز و جای جای این کشور به شهادت رسیدند.
رئیس دستگاه قضا خاطرنشان کرد: خون شهید هاشمی نژاد و شهدای عالیقدر ما این ظرفیت را دارد که جاهلیت مدرن و شاخصه‌های آن را در عالم به ویژه به جوان‌های آینده ساز این کشور، منطقه و جهان معرفی کند.
رئیسی افزود: این نکته بسیار مهم و حائز اهمیتی است و حتما لازم است یک کار حقوقی قوی در مورد این قضیه صورت گیرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نباید دوباره معطل غرب شویم

نباید دوباره معطل غرب شویم

تحولاتی که در ارتباط با برنامه هسته‌ای ایران در روزهای اخیر در اروپا و با حمایت آمریکا در حال رخ دادن است عمدتا به‌دلیل موضع قاطع ایران در اجرای حرف قطعی است که مقام معظم رهبری اعلام کردند مبنی بر این‌که تا وقتی لغو تحریم‌ها به صورت کامل صورت نگیرد ما نیز به تعهدات برجامی خودمان باز نخواهیم گشت و فقط وقتی آمریکا به‌صورت عملی، تحریم‌ها را بردارد و این مساله راستی‌آزمایی شود آن زمان ایران هم حاضر است بار دیگر تعهدات برجامی خود را به‌صورت کامل اجرا کند.

چراغ سبز به کرونا و سفر

چراغ سبز به کرونا و سفر

براساس آخرین اطلاعات می‌توان گفت وضعیت کرونا در کشور بسیار شکننده است، چراکه وضعیت ‌ ۱۱ شهرستان ‌قرمز، ۳۲شهرستان نارنجی، ۲۵۱ شهرستان زرد و ۱۵۴ شهرستان نیز آبی گزارش شده است.

گفتگو

بیشتر
ورزش، رمز سلامت در سالمندی

در گفت‌وگو با دکتر ایرج عبداللهی، عضو هیأت‌مدیره انجمن فیزیوتراپی ایران با بهترین فعالیت‌ های ورزشی برای سالمندان آشنا می‌شویم

ورزش، رمز سلامت در سالمندی

زمزمه‌های ناامیدکننده

گفت‌وگو با محمد مرندی درباره اخبار ضد و نقیض رسانه‌های خارجی مبنی بر «گفت‌وگو‌های امیدوار کننده ایران و غرب»

زمزمه‌های ناامیدکننده

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
حراجی جراحی!

درآمد بالا و ریسک کم عمل جراحی زیبایی سبب شده برخی پزشکان برخلاف تخصص‌شان به این بازار رو بیاورند

حراجی جراحی!

پیشخوان

بیشتر