Logo jame jam online for Site - SVG - Positive
استان ها ایلام کد خبر: ۱۲۲۵۷۹۲ ۰۹ شهريور ۱۳۹۸  |  ۱۲:۲۹

مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام گفت: محور‌های مواصلاتی استان ایلام از ایمنی کافی برای تردد زائران اربعین ۹۸ برخوردار است.

محور‌های مواصلاتی استان ایلام برای اربعین ۹۸ ایمن سازی شد

به گزارش جام جم آنلاین از باشگاه خبرنگاران جوان ، علی اصغر کاظمی مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام اظهار داشت: هم اینک محور‌های مواصلاتی استان ایلام از ایمنی کافی برای تردد زائران اربعین ۹۸ برخوردار است و در این زمینه در حال حاضر مشکلی وجود ندارد.

مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام گفت: اصلاح شیب جاده‌ها در برخی قسمت‌ها، نصب علائم، اجرای خط‌کشی مسیر‌ها و اصلاح قوس‌ها، به‌روز کردن علائم هشداری و بازدارنده از اقدامات انجام شده جهت ایمن‌سازی جاده‌های استان ایلام است.

او در ادامه یادآور شد: حذف نقاط حادثه‌خیز، تجهیز تونل‌های مسیر به روشنایی و دستگاه تهویه نیز انجام شده است.

مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام گفت: در حوزه کنترل نامحسوس جاده‌های استان ایلام، اقدام به استقرار دوربین‌های کنترلی و رصد ۲۴ ساعته انجام و تیم‌های ثابت و سیار نیز با همکاری پلیس راه استان ایلام استقرار و به‌صورت ۲۴ ساعته جاده‌های ایلام رصد می‌شوند.

او گفت: تمام اقدامات تجهیزاتی، انسانی و استفاده از نرم‌افزار‌های نوین کنترلی در جاده‌های ایلام استقرار تا زائران و ترددکنندگان در جاده‌های ایلام از ایمنی لازم برخوردار و بتوانند سفر ایمنی در این استان را تجربه کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل: