jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۲۵۵۶۰   ۰۶ شهريور ۱۳۹۸  |  ۱۳:۰۲

سایت رسمی فدراسیون فوتبال ازبکستان تاریخ دو دیدار دوستانه تیم امید این کشور با امید ایران را اعلام کرد.

تاریخ بازی دوستانه ایران – ازبکستان مشخص شد

به گزارش جام جم آنلاین ، این دو دیدار در روزهای 6 و 9 سپتامبر برابر با 15 و 18 شهریور برگزار می شود. بازی اول ساعت 19 در استادیوم آلمالک برگزار می شود و بازی دوم را هم همین ساعت در استادیوم پاختاکور شاهد خواهیم بود.

تیم امید برای حضور در بازی های مقدماتی قهرمانی زیر 23 سال آسیا آماده می شود که این بازی ها با حضور 16 تیم در تایلند برگزار می شود و به همراه ژاپن سه تیم دیگر جواز حضور در المپیک 2020 را به دست خواهند آورد.

با تعطیلی بازی های لیگ برتر و فرا رسیدن روزهای فیفا تیم امید اردوی آماده سازی خود را در کمپ تیم های ملی آغاز می کند و بعد از چند روز تمرین راهی تاشکند می شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر