jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۲۴۱۹۲   ۳۰ مرداد ۱۳۹۸  |  ۰۹:۴۶

باشگاه ملوان با انتشار بیانیه نسبت به حرف‌های فرزاد مجیدی واکنش نشان داد و مدعی شد او فاکتورسازی کرده است.

جدایی دردسرساز از ملوان؛ مجیدی فاکتورسازی کرده است؟

به گزارش جام جم آنلاین ، خبرآنلاین نوشت: چندی پیش بود که خبر جدایی فرزاد مجیدی از باشگاه ملوان اعلام شد و بازیکن اسبق استقلال هم با انتشار پستی اینستاگرام نسبت به این جدایی واکنش تندی نشان داد.

حالا باشگاه ملوان با انتشار بیانیه‌ای ادعا کرده است که فرزاد مجیدی، با فاکتورسازی چند میلیونی از ملوان به جیب زده است.

طبق ادعای باشگاه ملوان فرزاد مجیدی، برای گوسفندی که در روز اول تمرین سر بریده شد، فاکتوری با مبلغ سه میلیون و سی‌صد هزار تومان ارائه کرده است، اما قیمت واقعی آن گوسفند یک میلیون و شش‌صد هزار تومان بوده است.

همچنین باشگاه ملوان ادعا می‌کند، فاکتوری که برای خرید وسایل اولیه تمرین (کاور، کنز، مانع مخروطی) از جانب فرزاد مجیدی ارائه شده است به مبلغ پانزده میلیون و پانصد هزار تومان بوده، اما قیمت واقعی این اجناس دو میلیون و شش‌صد هزار تومان است و باشگاه ملوان ادعا می‌کند که مجیدی برای قیمت پرداختی اتوبوس هم سندسازی کرده است و فاکتور هشت میلیونی ارائه داده است، اما هزینه اجاره اتوبوس سه میلیون تومان است.

باید دید که فرزاد مجیدی چه واکنشی نسبت به این موضوع نشان خواهد داد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها